Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Безпека громадян, мобілізація

0
541

Місця розміщення захисних споруд Мелітопольського району

Місця розміщення захисних споруд м. Мелітополь

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької областіВ Мелітопольському районі стовідсотково виконується завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом

Служіння Батьківщині в усі роки і століття вважалося справою благородною, вартою щирої подяки співвітчизників. Це священний обов’язок кожного. Ще донедавна, захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності не набував такого важливого значення. Наразі ж питання підготовки громадян України до захисту Батьківщини, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших військових формувань, відзначається особливою актуальністю.
Відповідно до Закону України одним із видів комплектування Збройних Сил України є вступ громадян на військову службу за контрактом.
Значно тішить те, що мешканці Мелітопольського району не стоять осторонь власного життя і власної держави. Підтвердження цього є той факт, що показники виконання планового завдання у Мелітопольському районі з відбору кандидатів на військову службу за контрактом одні з найкращих в області, всі поставлені завдання виконанні на 100%.
Ми дякуємо та пишаємося нашими військовослужбовцями, добровольцями, тими, хто що в тяжкі хвилини не шкодуючи власного життя стає на захист нашої України!

 

ПЕРЕЛІК захисних споруд цивільного захисту Мелітопольського району

Районний перелік найпростіших укриттів (підвалів), які можуть бути використані для захисту населення

Мобілізація - запитання та відповіді

ПАМ’ЯТКА для мешканців Мелітопольського району про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій

ПОРЯДОК пристосування під тимчасові укриття наявних будинків та споруд для захисту населення

Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію