Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Генеральний секретар в Києві: «НАТО стоїть з Україною»

0
79

На пресконференції з Президентом Зеленським у Києві Генеральний секретар підкреслив, що члени Альянсу з початку повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року надали підтримку Україні на понад 150 мільярдів євро, і що союзники протягом років забезпечили навчання десятків тисяч українських солдат. Члени Альянсу зараз надають більше літаків, танків і бронетехніки , а Український фонд НАТО надає термінову підтримку… Усе це забезпечує сьогодні реальні зміни на полі бою», –  зазначив він.

«Правомірне місце України – в євроатлантичній родині. Правомірне місце України в НАТО. І з часом наша підтримка допоможе зробити це можливим», –  сказав Генеральний секретар. Він наголосив, що ініціатива багаторічної підтримки допоможе Україні перейти від обладнання і доктрин радянських часів на стандарти НАТО і забезпечить цілковиту оперативну сумісність з Альянсом, назвавши це «свідченням довгострокової відданості НАТО Україні».  

Потім він зазначив: «Ми не знаємо коли закінчиться ця війна, але ми знаємо, що російська агресія – це токсична тенденція, яку потрібно зупинити. Тому ми повинні зміцнювати  Збройні сили України. І ми повинні забезпечити міцні і потужні механізми підтримки безпеки України».

Перебуваючи в Україні, Генеральний секретар відвідав Бучу і віддав шану жертвам російських звірств. Він також поклав вінок до Стіни пам’яті загиблих за Україну, віддаючи данину пам’яті усім тим, хто віддав своє життя або постраждав від поранень при захисті своєї батьківщини. 

Пан Столтенберг завершив свій візит виступивши перед учасниками Міжнародного саміту громад і регіонів разом з Президентом Зеленським. У своєму виступі Генеральний секретар високо оцінив роботу України над повоєнною відбудовою, сказавши: «Ваша рішучість боротись з агресором, звільняти свою країну і працювати заради кращого майбутнього дуже чітко говорить мені: Україна переможе».

Це був четвертий візит пана Столтенберга до України на посаді Генерального секретаря. 

Також за темою

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у лютому 2024 року  ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

          У середу, 31 січня 2024 року з 12.00  до 13.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкуванн...
Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних лінійЧитати далі

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліні...

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у січні 2024 року  Мел...