Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Британія підписала історичну угоду з Україною про цифрову торгівлю

2
207
Політика

Міністр бізнесу та торгівлі Кемі Баденох заявила, що підписана сьогодні угода відкриває шлях до нової ери сучасної торгівлі між Британією та Україною.

"Ми також продовжуємо дію безмитної торгівлі на імпорт з України до початку 2024 року, надаючи вкрай необхідну підтримку українському бізнесу. Ці ініціативи допоможуть захистити робочі місця, засоби до існування та сім'ї зараз і в післявоєнному майбутньому України", - сказала вона.

Завдяки підписаній угоді Україна отримає гарантований доступ до фінансових послуг, які мають вирішальне значення для відновлення країни, завдяки спрощенню транскордонних потоків даних. Український бізнес також зможе ефективніше та дешевше торгувати з Британією за допомогою електронних транзакцій, електронних підписів та електронних контрактів.

Міністерство бізнесу та торгівлі Британії у понеділок прийняло низку українських урядовців, а також 200 представників британського та міжнародного бізнесу та офіційних осіб.

Відомство організувало конференцію "Шлях до відновлення України", спрямовану на мобілізацію британського бізнесу до участі у майбутніх проєктах з відновлення України.

"Цей захід та наша мобілізація британської промисловості є ключовим кроком на шляху до Конференції з питань відновлення України, яка відбудеться в Лондоні в червні", - додали в міністерстві.

Раніше у Мінцифри заявляли, що Україна стане другою країною світу, що підпише угоду про цифрову торгівлю з Великою Британією.

Британія у квітні 2022 року скасувала всі мита та обмеження на український експорт згідно з угодою про вільну торгівлю.

Також за темою

НАТО і Європейський союз створюють спеціальну групу з питань стійкості критичної інфраструктуриЧитати далі
Політика

НАТО і Європейський союз створюють спеціальну групу з питань...

Високопоставлені представники НАТО і Європейського союзу зібрались у четвер, 16 березня 2023 року, для того, щоб дати старт роботі спеціальній групі...
Генеральний секретар НАТО – парламентарям: «Підтримуйте Україну стільки, скільки потрібно»Читати далі
Політика

Генеральний секретар НАТО – парламентарям: «Підт...

У своєму зверненні до парламентарів – членів Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-соціалістичного союзу і групи Європейської народної...
Члени ПА НАТО залишаються єдиними у непохитній підтримці України, — заява співголів Міжпарламентської Ради Україна-НАТОЧитати далі
Політика

Члени ПА НАТО залишаються єдиними у непохитній підтримці Укр...

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко у межах робочого візиту до Брюсселя, Бельгія, взяв участь у засіданні Міжпарламентс...