Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Участь Ігоря Судакова у обласній нараді

19
655

Відбулась чергова робоча нарада під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха. Участь у обласній нараді взяв голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

Під час заходу були обговорені теми, які хвилюють мешканців регіону. Так, йшлось про територіальну оборону та її підтримку громадами, готовність систем оповіщення на території області, роботу підрозділів цивільного захисту для оперативного реагування у разі надзвичайних ситуацій, перевірку технічного стану захисних споруд.

Крім того, порушені питання виплати заробітної плати медичним працівникам, продовження робіт із забезпечення киснем лікарень, введення в дію власних кисневих станцій медзакладів, завершення робіт на об’єктах програми «Велике будівництво» та відповідність цих об’єктів до вимог безбар‘єрності тощо.

За результатами наради прийнята низка рішень та надані окремі доручення.

Також за темою

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ. У четвер, 16 травня 2024 року з 11:00 до 12.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадян...
Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліній!Читати далі

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліні...

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у травні  2024 року&...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ! Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

Шановні громадяни! 7 травня  2024 року  пройде "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої мешканц...