Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Відомі запоріжці закликають щепитися: “Вакциновані - захищені”

2
166

Міністерство охорони здоров'я України разом з Товариством Червоного Хреста України запустили всеукраїнську національну кампанію “Україна вакцинується”. В 24 роликах відомі люди регіонів нашої держави діляться своїм досвідом та мотивацією щодо вакцинації від COVID-19.

Запорізькі діячі культури, медицини, громадські діячі долучились до інформаційної кампанії та закликали українців не зволікати робити щеплення у час, коли вся планета вже третій рік бореться з небезпечним вірусом, лікарі невпинно рятують життя за життям,  а їх пацієнти з тяжким перебігом хвороби,  при цьому, переважно нещеплені.

Громадський діяч, краєзнавець, гід Роман Акбаш,  який вже багато років вивчає історію, архітектуру,  культуру нашого краю,  поділився власною позицією:

  • Я вакцинувався, щоб без страху продовжувати спілкуватися  з людьми та закохувати їх у рідне місто. Вакцинація - це лише один із кроків, щоб зробити коронавірусну хворобу лише історією.

У Запоріжжі до національної кампанії “Україна вакцинується” долучився і доктор медичних наук, легендарний хірург,  трансплантолог Олександр Никоненко,  який  вже більше 50-ти років працює лікарем та з початку пандемії Covіd-19 часто лікує хворих, які перенесли коронавірус. Оскільки він разом з сім'єю піклується про власне здоров'я, тож прийняли для себе рішення щеплюватися.  

Волонтер та громадський діяч Альберт Павлов зазначив, що велика родина - це велика відповідальність. Ми маємо подавати приклад в усьому,  адже дитина є відображенням батьків:

  • Ми дбаємо про своє здоров'я та хочемо, щоб наші діти брали  з нас приклад. Тому ми всією родиною щепилися, бо вакцинація - потрібна! - підтримала його дружина та багатодітна мама Юлія Павлова.

Відео можна переглянути на YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=mhcOoX0HdvU

Відео щодо щеплення від COVID-19 у Всеукраїнській кампанії «Україна вакцинується» були створені у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Центром громадського здоров‘я України та Уповноваженою Президента України з питань волонтерської діяльності.

Також за темою

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  У середу, 5 червня 2024 року з 15.00  до 16.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої ...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИЧитати далі

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНО...

  Мелітопольська  районна державна адміністрація Запорізької області повідомляє про добір на вакантну  посаду державної служби  ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ. У четвер, 16 травня 2024 року з 11:00 до 12.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадян...