Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

В смт Приазовське відкрито Центр надання соціальних послуг

2
285

Сьогодні голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков  разом із Приазовським селищним головою Андрієм Солоповим взяли участь у відкритті в смт Приазовське Центру надання соціальних послуг.

Заклад надає допомогу за декількома напрямками: «соціальна робота», «соціальна допомога вдома», «грошова та натуральна допомога», а також соціально-психологічна допомога особам, які постраждали від домашнього насильства.

Під час презентації закладу Ігор Ігорович наголосив, що відтепер мешканці громади матимуть надійний соціальний захист, адже працюють справжні професіонали: соціальні робітники, фахівець з фізичної реабілітації, практичний психолог, логопед.

«Спільними зусиллями обласної державної адміністрації, районної влади, органів місцевого самоврядування і надалі робитимемо все можливе, аби наше населення мало необхідний захист та підтримку!» – підкреслив голова райдержадміністрації.

Денний центр надаватиме соціальні послуги постраждалим особам на безоплатній основі. Перелік послуг досить великий і різноманітний. Тут можна отримати психологічну, соціальну та правову допомогу від кваліфікованих спеціалістів, а також низку соціально-побутових та інформаційних послуг на основі оцінки їх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.

Також за темою

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  У середу, 5 червня 2024 року з 15.00  до 16.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої ...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИЧитати далі

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНО...

  Мелітопольська  районна державна адміністрація Запорізької області повідомляє про добір на вакантну  посаду державної служби  ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ. У четвер, 16 травня 2024 року з 11:00 до 12.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадян...