Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Протидія торгівлі людьми

0
348

Безпечне працевлаштування

До Європейського дня протидії торгівлі людьми за ініціативи Міністерства соціальної політики України та представництва Міжнародної Організації з Міграції у рамках інформаційної компанії розроблено інтерактивний онлайн-квест «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство».

З метою підвищення обізнаності щодо розпізнання ризикованих пропозиції, які можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, та відпрацювання навичок безпечного працевлаштування кожен бажаючий  може взяти участь та отримати сертифікат у зазначеному онлайн–квесті за посиланням: https://www.quest.stoptrafficking.org/start

Про чат-бот «Залишайся в безпеці»

Міністерство соціальної політики в рамках проєкту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», за підтримки Координатора проектів ОБСЕ в Україні презентує чат-бот з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці» (далі – чат-бот).

Чат-бот – це інформаційний  ресурс, створений з метою підвищення інформованості про проблему торгівлі людьми. У чат-боті можна швидко знайти основну інформацію, щоб попередити потрапляння в тенета торгівців людьми, а так само інформацію про можливості надання допомоги тим, хто зазнав цього злочину.

Посилання на чат-бот – https://t.me/stay_in_safe_ua_bot.