Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

«Ми твердо можемо сказати, що зараз найсприятливіший період для вакцинації» – голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков

0
196

2021 рік для нашої країни ознаменувався початком вакцинальної компанії проти поширеної у всьому світі пандемії COVID-19. Наслідки даної хвороби жахливі, а єдиний спосіб захистити свій організм від неї – робити щеплення. Тому, дане питання вкрай важливе, адже від нього залежить здоров’я кожної людини не тільки району, області чи країни – а й усього світу.

У Мелітопольському районі досить складно було розпочати кампанію з вакцинації, адже у суспільстві існували певні упередження та міфи щодо щеплень. Хочу подякувати усім нашим мешканцям, які з самого початку зробили свій свідомий вибір та пройшли курс вакцинації. Вони довели, що це не страшно, безпечно та, головне, ефективно у боротьбі з СOVID-19.

За 2021 рік у нашому районі організовано роботу двох центрів масової вакцинації населення, трьох мобільних бригад та 43 пунктів щеплень.

На початок 2022 року в Мелітопольському районі повністю вакциновано двома дозами понад 74 тисячі осіб – це трохи більше 35 % дорослого населення району.

Першочерговими категоріями населення, які пройшли курс щеплень, стали представники медичної сфери – щеплено понад 90 % медпрацівників району. Також за минулий рік вакциновано понад 95 % працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, 87 % – працівників органів місцевого самоврядування.

Україна вже розпочала імунізацію бустерною дозою вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років.

Введення бустерної дози вже продемонструвало свою безпечність. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних штамів коронавірусу.

Тож, якщо з часу завершення повного курсу вакцинації від COVID-19 вже минуло півроку, ви можете отримати бустерну дозу в будь-якому пункті чи центрі вакцинації. Після її введення можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме протягом 270 діб.

Основною метою вакцинації проти COVID-19 залишається попередження тяжкого перебігу хвороби, особливо серед груп ризику. Саме тому критично важливо, щоб якомога більше літніх людей, людей із серйозними супутніми хворобами пройшли первинний курс вакцинації проти COVID-19.

У минулому році ми пережили декілька хвиль COVID-19. Наразі ми з вами знаходимося у жовтій карантинній зоні, показники захворюваності, у порівнянні з осіннім періодом, низькі, і, уже з нашого особистого досвіду, ми твердо можемо сказати, що зараз найсприятливіший період для вакцинації.

Для того, щоб попередити нову хвилю хвороби та захистити себе від неї усім невакцинованим жителям необхідно пройти курс щеплень. На сьогодні у районі працюють усі пункти вакцинації, у яких наявні декілька видів вакцини. Для того, щоб мінімізувати ризики захворювання та повернутися до звичайного життя без карантинних заборон та обмежень, нам разом потрібно напрацювати колективний імунітет, адже при таких вірусах здоров’я однієї людини залежить від здоров’я іншої.

Станьте прикладом, вакцинуйтесь, покажіть, що ви піклуєтесь про себе та своїх близьких, що це не боляче, не страшно та, головне, безпечно, адже від цього залежить життя кожної людини! Бережіть себе та своїх близьких!

Також за темою

Актуальні контакти Мелітопольської районної державної адміністраціїЧитати далі

Актуальні контакти Мелітопольської районної державної адміні...

Щоб звернутись до Мелітопольської районної військової адміністрації ви можете написати в месенджер на фейсбук : Мелітопольська районна державн...
Британія підписала історичну угоду з Україною про цифрову торгівлюЧитати далі
Політика

Британія підписала історичну угоду з Україною про цифрову то...

Велика Британія підписала ключову угоду про цифрову торгівлю з Україною, яка підтримає економіку країни та значно посилить британсько-українські торго...
НАТО і Європейський союз створюють спеціальну групу з питань стійкості критичної інфраструктуриЧитати далі
Політика

НАТО і Європейський союз створюють спеціальну групу з питань...

Високопоставлені представники НАТО і Європейського союзу зібрались у четвер, 16 березня 2023 року, для того, щоб дати старт роботі спеціальній групі...