Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Учителям Якимівської територіальної громади вручили сучасну техніку

2
316

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Судаков здійснив робочий візит до Якимівської територіальної громади Мелітопольського району. Також до Якимівки прибули народні депутати України Павло Мельник та Артем Кунаєв.

У рамках проєкту «Ноутбук – кожному вчителю», який був ініційований Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України, у Якимівській гімназії» відбулося урочисте вручення 99 ноутбуків для вчителів шкіл громади. Гаджети було придбано на умовах співфінансування: 70% – з державного бюджету, 30% – з місцевого. Тому завдяки державній субвенції освітяни зможуть зробити процес навчання сучаснішим і доступнішим.

Звертаючись до присутніх Ігор Ігорович зазначив: «Коли наша система освіти зіткнулась з питаннями дистанційного навчання, то виникла проблема матеріально-технічного оснащення навчальних закладів, адже далеко не всі школи мають можливості без перешкод перевести навчання в онлайн формат і своєчасно та швидко відповідати на всі виклики часу.

Проєкт «Ноутбук – кожному вчителю» дає можливість змінити це, щоб наші педагоги могли бути мобільними, залучати нові технології в освітньому процесі, навчати дітей та навчатися самим незалежно від карантинних зон та обмежень. Дякую голові Запорізької облдержадміністрації Олександру Старуху за підтримку нашого району та наших вчителів».

В рамках візиту представники влади відвідали й інші інфраструктурні об’єкти селища, обговорили подальші плани щодо розвитку території громади.

Також за темою

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  У середу, 5 червня 2024 року з 15.00  до 16.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої ...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИЧитати далі

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНО...

  Мелітопольська  районна державна адміністрація Запорізької області повідомляє про добір на вакантну  посаду державної служби  ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

  УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ. У четвер, 16 травня 2024 року з 11:00 до 12.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадян...