Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Робочі групи району перевірили стан протидії COVID-19

0
104

Робоча група контролю за дотриманням карантинних вимог у складі представників Мелітопольської районної державної адміністрації, представників Держпродспоживслужби та представників районного відділу поліції ГУНП у Запорізькій області  здійснила чергові моніторингові обстеження у закладах громадського харчування, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, АЗС, перукарнях та інших об’єктах нагляду.

В першу чергу перевіряли наявність сертифікатів про вакцинацію або ПЛР-тести у керівників, працівників та відвідувачів закладів. Також, відповідно до встановлених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, в обстежених закладах звертали увагу на додержання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів.

Протягом 23.12.2021 на території Мелітопольського району проведено 55 перевірок виконання посилених протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та транспортними господарствами. У ході перевірок складено 3 протоколи та проведені профілактичні бесіди.

Також за темою

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних лінійЧитати далі

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліні...

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у грудні 2023 року  Ме...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...