Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Колектив Пенсійного фонду України відзначає професійне свято

0
114

Фахівці Мелітопольського відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області сьогодні приймали вітання з нагоди 31 річниці від дня заснування.

Голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков та перший заступник міського голови Ірина Рудакова побажали працівникам установи наснаги, сил та нових здобутків.

«Ви, разом з нашою державою, пройшли свій шлях становлення, пережили багато реформувань та змін – і ось сьогодні пенсійний фонд – велика потужна система, яка піклується про наше майбутнє.

У цей святковий день та напередодні новорічних свят я хочу побажати вам великих мрій та їх реалізації. Хай збуваються всі ваші бажання! Кар’єрного зросту, натхнення, міцного здоров’я та миру! Нехай у вашому житті завжди буде місце новорічному диву та казці!», – зазначив Ігор Ігорович.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення діяльності системи Пенсійного фонду України та з нагоди відзначення 31-ї річниці створення Пенсійного фонду України працівникам закладу були вручені нагороди.

Також за темою

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних лінійЧитати далі

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліні...

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у грудні 2023 року  Ме...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...