Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Робоча група з моніторингу дотримання карантинних обмежень здійснила низку повторних перевірок

0
117

В Мелітопольському районі робочі групи продовжують здійснювати карантинні перевірки. Інспектори стежать за тим, як дотримуються карантинних обмежень у громадських місцях та транспорті. Звертають увагу на те, чи були усунені зауваження, що виявили минулого разу (якщо перевірка проводиться вдруге), наявність чи відсутність журналу температурного скринінгу працівників та інформації про вміст антисептиків. Також фахівці перевіряють наявність необхідних засобів захисту у приміщеннях, розмежування площі відповідно до діючих вимог, заповненість торгових залів, наявність дезінфікуючих засобів тощо.

Сьогодні за результатами обстежень грубих порушень вимог обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання виявлено не було. Крім того, проводилась роз’яснювальна робота щодо дотримання карантинних вимог в «червоній» зоні.

Також моніторинговими групами проводилася перевірка громадського транспорту, аби пасажири та водій перебували у масках та у всіх були COVID-сертифікати. Інспектори просять не забувати одягати маску в громадських місцях, користуватися антисептиками та дотримуватись всіх протиепідемічних правил. Робота в даному напрямку продовжується і надалі.

Також за темою

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних лінійЧитати далі

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліні...

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у грудні 2023 року  Ме...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...