Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

На Мелітопольщині триває робота щодо перевірки дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання

0
121

Нагадуємо, що Запорізька область й надалі перебуває у «червоній зоні» епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим, у регіоні діють посилені карантинні обмеження.

Співробітники Мелітопольського районного управління поліції, Держпродспоживслужби та Мелітопольської райдержадміністрації продовжують проводити роботу по запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території обслуговування. Перевірки проводяться у закладах харчування, торгівлі, розваг, освіти, у громадському транспорті та інше.

Так, 20.12.2021 на території Мелітопольського району проведено 28 перевірок виконання посилених протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та транспортними господарствами. У ході перевірок складено 3 протоколи та проведені профілактичні бесіди.

Робочою групою щодня, під час перевірок, проводяться роз’яснювальні бесіди щодо дотримання карантинних вимог, обов’язкового правильного використання засобів індивідуального захисту органів дихання та їх утилізації, дотримання соціальної дистанції, застосування антисептиків та дезінфікуючих засобів, необхідності вакцинації проти COVID-19.

Також за темою

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних лінійЧитати далі

Увага! Графік проведення "гарячих" телефонних ліні...

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній з керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації у грудні 2023 року  Ме...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.Читати далі

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

Шановні громадяни! 29 листопада 2023 року  пройде "гаряча лінію" спілкування із громадянами, під час якої мешканці ...