Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Учителям Якимівської територіальної громади вручили сучасну техніку

0
32

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Судаков здійснив робочий візит до Якимівської територіальної громади Мелітопольського району. Також до Якимівки прибули народні депутати України Павло Мельник та Артем Кунаєв.

У рамках проєкту «Ноутбук – кожному вчителю», який був ініційований Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України, у Якимівській гімназії» відбулося урочисте вручення 99 ноутбуків для вчителів шкіл громади. Гаджети було придбано на умовах співфінансування: 70% – з державного бюджету, 30% – з місцевого. Тому завдяки державній субвенції освітяни зможуть зробити процес навчання сучаснішим і доступнішим.

Звертаючись до присутніх Ігор Ігорович зазначив: «Коли наша система освіти зіткнулась з питаннями дистанційного навчання, то виникла проблема матеріально-технічного оснащення навчальних закладів, адже далеко не всі школи мають можливості без перешкод перевести навчання в онлайн формат і своєчасно та швидко відповідати на всі виклики часу.

Проєкт «Ноутбук – кожному вчителю» дає можливість змінити це, щоб наші педагоги могли бути мобільними, залучати нові технології в освітньому процесі, навчати дітей та навчатися самим незалежно від карантинних зон та обмежень. Дякую голові Запорізької облдержадміністрації Олександру Старуху за підтримку нашого району та наших вчителів».

В рамках візиту представники влади відвідали й інші інфраструктурні об’єкти селища, обговорили подальші плани щодо розвитку території громади.

Також за темою

Увага! Пряма лінія!Читати далі

Увага! Пряма лінія!

Пряма «гаряча» телефонна лінія голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Васильовича Старуха, яка було запланована на...
ЮНІСЕФ доставив в Україну майже 1 мільйон доз вакцини Pfizer від COVID-19Читати далі

ЮНІСЕФ доставив в Україну майже 1 мільйон доз вакцини Pfizer...

ЮНІСЕФ доставив в Україну 999,180 доз вакцини Pfizer-BioNTech від COVID-19, наданих урядом Сполучених Штатів Америки через ініціативу COVAX. Ці доз...
Працює «телефон довіри»Читати далі

Працює «телефон довіри»

У Мелітопольській районній державній адміністрації працює «телефон довіри». Громадяни можуть звертатися з інформацією про факти корупції т...