Людям із порушенням зору
Стандартна версія

Мелітопольська районна державна адміністрація
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Основна діяльність

14
2354

Для отримання містобудівних умов та обмежень або будівельного паспорту замовник подає заяву, до якої додає відповідний пакет документів.

Також подати та отримати документи, що стосуються будівництва, можна скориставшись державними послугами онлайн на порталі «ДІЯ» у розділі «Земля, будівництво, нерухомість»  (https://diia.gov.ua/).



Містобудівні умови та обмеження

Стаття 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову в їх наданні здійснюється протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви, затверджується наказом такого органу.

Для отримання містобудівних умов та обмежень замовник подає заяву з відповідним пакетом документів згідно статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника.

Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються



Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Будівельний паспорт надається на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів згідно «Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011 № 103, та статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».



Паспорт прив’язки тимчасової споруди

Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.

Тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

Для оформлення паспорта прив'язки ТС замовник звертається із заявою щодо оформлення паспорта прив'язки ТС, до якої додає пакет документів згідно «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, та статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».



Реєстр документів