Показати меню

Вітання голови Мелітопольської районної державної адміністрації Ігоря Судакова з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

неділя, 9 Травень 2021, 15:05
9travn

Дорогі ветерани, шановні мешканці Мелітопольщини!  У ці теплі травневі дні ми святкуємо одне з найвеличніших свят нашої історії — День великої Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні!

9 травня — дата,  що об’єднала  в собі невимовний біль від утрат та сльози щастя від довгоочікуваної перемоги. Криваві роки Другої світової війни закарбувалися  в національній пам’яті не одного покоління українців…

Дорогі ветерани! Ви – приклад мужності, витримки, самовідданості та патріотизму не тільки для українців, а й для народів усього світу. Ми завжди будемо пишатися Вами, бо саме Вам зобов’язані не тільки мирним небом, а й  життям.  Низький Вам уклін, шановні переможці, і сердечні слова вдячності.

Дорогі жителі Мелітопольського краю! У пам’ять тих страшних років  ми повинні берегти та захищати  такий крихкий  мир,  не допустити повторення подій тих страшних років, пам’ятати ціну довгоочікуваної перемоги та шанувати кожного, хто її відстоював.

Миру та спокою  кожній родині та всій нашій славній Україні!

З Днем Перемоги!

 

З повагою,   голова Мелітопольської районної державної адміністрації   Ігор Судаков