Показати меню

Охорона здоров’я

medlogoУ галузі охорони здоров’я продовжувалася робота з покращення якості надання медичної допомоги населенню.

Медичну допомогу населенню району на первинному рівні надають КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради» та КНП «Вознесенська амбулаторія загальної практики сімейної медицини Мелітопольського району Запорізької області». На вторинному рівні медичну допомогу надає КНП «Мелітопольська центральна районна лікарня» Мелітопольської районної ради, яке рішенням сесії Мелітопольської районної ради від 10.12.2020 № 20 було передано до комунальної власності територіальної громади м. Мелітополя.

======================================

До уваги мешканців району!

На території об’єднаного Мелітопольського району працює мобільна бригада КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» з вакцинації від COVID-19.

Медичними працівниками бригади вакцинуються військовослужбовці, вчителі які беруть участь в ЗНО, маломобільні групи населення та особи які надають догляд за цією групою людей.

Якщо ви бажаєте вакцинуватись, телефонуйте своєму сімейному лікарю або за телефоном (06192) 5-21-22 і отримуйте всю інформацію щодо вакцинації.

Ваше здоров’я у ваших руках!