Показати меню

Як День Перемоги відзначали

неділя, 9 Травень 2021, 15:00
denpobedy0

Фашизм приніс на нашу землю вогонь і смерть, розруху і голод, сльози і великі людські страждання. Страшна війна забрала життя багатьох людей, які до останнього подиху захищали свою Батьківшину.

Найзапекліші бої часів Другої світової війни за взяття Мелітопольщини відбувалися на лінії оборони Вотан, де в смертельних боях полягли тисячі найкращих синів та доньок України.

Сьогодні наша держава відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди знаменної дати Народний депутат України Сергій Мінько, Мелітопольський міський голова Іван Федоров, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков та голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, депутати районної ради, місцеві мешканці зустрілися саме біля меморіального комплексу «Вотан» в селі Мордвинівка. Їх об’єднала одна мета – згадати всіх, хто кував і зустрів Перемогу, вшанувати пам’ять тих, хто заради миру на нашій землі віддав найцінніше – своє життя.

Представники влади поклали квіти до могили загиблих воїнів-визволителів та  вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

denpobedy1

denpobedy2

Після цього представники влади взяли участь у мітингу на Братському кладовищі міста Мелітополя.

«Цей день пронизаний невимовним болем та грандіозним тріумфом, омитий сльозами горя і, водночас, сльозами щастя, має смак гірких втрат та такої довгоочікуваної перемоги. Ми з вами повинні частіше говорити слова вдячності нашим ветеранам, допомагати та дбати про них, виховувати наших дітей так, щоб пам’ять про мужність, відданість та героїзм проявлені в ті страшні роки жила вічно, щоб кожен знав ціну Великої Перемоги! Шановні Мелітопольці! Міцного здоров’я вам та вашим сім’ям, мирного синього неба над нашими домівками! З Днем Перемоги!», – зазначив під час свого виступу голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

denpobedy3

По завершенню виступів присутні поклали живі квіти до могил героїв.

denpobedy4