Показати меню

Відбулось засідання робочої групи

середа, 25 Листопад 2015, 16:13
pozh bezp

Сьогодні в райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи щодо проведення заходів у зимовий період з організації протидії пожежам на підприємствах сільгоспвиробників району.

В ході засідання директор відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Запорізькій області Лариса Петрова доповіла про стан охорони праці в малому та середньому бізнесі району, зазначила проблеми та перспективи даного напрямку.

Крім того, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Данченко поінформував присутніх щодо стану охорони праці та пожежної безпеки в агропромисловому комплексі Мелітопольського району під час виконання суб’єктами господарювання різноманітних робіт в зимових умовах.

За результатами обговорення питань порядку денного засідання членами робочої групи були прийняті рішення рекомендувати роботодавцям району забезпечити безумовне виконання вимог закону України “Про охорону праці”, створити умови функціонування системи управління охороною праці, забезпечити усунення причин що можуть привести до нещасних випадків та професійних захворювань.

Також, вирішено рекомендувати керівникам підприємств агропромислового комплексу розробити план організаційних та практичних заходів направлених на запобігання виникнення пожеж та нещасних випадків під час проведення робіт у зимовий період; провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників агропромислового комплексу щодо безумовного дотримання правил та заходів безпеки в умовах зими.

Під час наступного засідання робочої групи будуть заслухані звіти керівників підприємств, де мали місце групові нещасні випадки або випадки із смертельними наслідками.