Показати меню

Відбулася нарада щодо перевірки стану харчоблоків у закладах освіти Мелітопольського району

середа, 30 Червень 2021, 19:20
narharchoblok0

Під керівництвом голови Мелітопольської районної державної адміністрації Ігоря Судакова із застосуванням програмного середовища ZOOM відбулася нарада з керівниками управлінь Держпродспоживслужби, головами селищної та сільських рад, начальниками відділів освіти територіальних громад щодо дотримання вимог санітарного законодавства та перевірки стану харчоблоків у загальноосвітніх навчальних закладах Мелітопольського району.

У 2020 році за ініціативи першої леді Олени Зеленської стартувала реформа системи шкільного харчування. На сьогодні це питання стоїть на контролі як президента України Володимира Зеленського, так і голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха.

narharchoblok1

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації створено та затверджено склад моніторингових комісій, які до 9 липня проводитимуть перевірки станів харчоблоків всіх закладів освіти Мелітопольського району щодо їх відповідності санітарним вимогам та встановленим нормам. Основною метою цих комісії буде надання рекомендацій щодо підготовки блоків харчування до початку нового 2021/2022 навчального року.

За словами Ігоря Судакова, для того, щоб бути готовими прийняти дітей в шкільних їдальнях у новому навчальному році необхідно забезпечити взаємодію представників моніторингових комісій, керівників навчальних закладів та голів територіальних громад щодо належного функціонування харчоблоків в освітніх закладах району.

narharchoblok2

narharchoblok3