Показати меню

Україна – територія Гідності і Свободи!

п’ятниця, 20 Листопад 2015, 14:41
0

«Єднаймось – бо ми українці!» – саме з цих слів розпочав свою промову голова райдержадміністрації Олександр Мангул під час проведення засідання «круглого столу» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Указом Президента України на знак шанування патріотизму і мужності громадян, які під час подій Помаранчевої революції і революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, встановлено 21 листопада – Днем Гідності і Свободи.

З цієї нагоди в райдержадміністрації зібрались разом представники влади, учасники Антитерористичної операції, волонтери, небайдужі представники громадськості та підростаючого покоління щоб згадати події на майдані Незалежності та вшанувати пам’ять Небесної сотні й усіх загиблих під час масових акцій протесту у листопаді 2013 – лютому 2014 року.

1

Представниця талановитої молоді Мелітопольського району Наталя Вакульчук розпочала захід акапельним виконанням Гімну України, виступ дівчини підтримали всі присутні, заспівавши разом національний Гімн.

2

Гучними оплесками, стоячи зустрічали присутні учасника Майдану та Антитерористичної операції, бійця 72-ої бригади Олексія Грищенка, який отримав в бою тяжке поранення, переніс декілька операцій і, хоча зараз має проблеми зі здоров’ям, знаходячись в інвалідному візку, все одно взяв участь у районному заході. Керівники району висловили слова подяки воїну, вручили квіти, побажали йому скорішого одужання та оптимізму.

3

Окрім Олександра Мангула, до присутніх звернулися голова районної ради Олександр Мордик, волонтер Майдану, учасник Антитерористичної операції, боєць 37 батальйону 93 бригади, захисник міста Авдіївки Донецької області, координатор «Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції» Олег Кушнаренко, представники молоді та Благочинний Мелітопольського районного округу Запорізької єпархії Української православної церкви ігумен Макарій, який закликав всіх українців віднайти в наших душах мир та спокій.

4

Хвилиною мовчання учасники круглого столу вшанували пам’ять не тільки Небесної сотні, а й загиблих на сході країни, де й нині на втихають спалахи снарядів.

Доленосні події країни у кожної людини викликають загострені почуття. А у творчої людини – народжуються вірші. На зустріч також завітав поет, член Національної спілки письменників, лауреат міжнародної літературної премії, який неодноразово був в зоні Антитерористичної операції і своєю творчістю допомагав і продовжує підтримувати наших бійців – Олег Гончаренко, який подарував присутнім власні вірші.