Показати меню

Участь у Дні територіальних громад

середа, 21 Липень 2021, 16:32
dentergromad0

Сьогодні голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков взяв участь у «Дні територіальних громад», який проходив у м. Запоріжжі під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха.

Під час заходу були обговорені питання щодо підсумків виконання місцевих бюджетів, стану виконання плану профілактики щеплень проти керованих інфекцій, підведення підсумків реалізації Всеукраїнського соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», змін у Порядку підготовки, оцінки та вибору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР.

dentergromad1

dentergromad2

Крім того, порушувалися питання стосовно удосконалення взаємодії органів місцевого самоврядування області з Державною податковою службою, організації процесу дерегуляції в сфері господарської діяльності, пошуку та перепоховання жертв війни та політичних репресій, а також проблемні питання у сфері земельних відносин, які виникають в територіальних громадах області.

За всіма питаннями були надані роз’яснення, які допоможуть територіальним громадам реалізувати перспективі цілі та вирішувати проблемні питання територій.

dentergromad3