Показати меню

Спільне засідання

п’ятниця, 4 Вересень 2015, 15:12
spilne zasid

На базі будинку дитячої та юнацької творчості відбулося спільне засідання районного методичного об’єднання вихователів та завідуючих дошкільних навчальних закладів.

Метою зібрання було підведення підсумків роботи методичного об’єднання вихователів, визначення пріоритетних завдань та напрямків роботи педагогів дошкільної освіти району у 2015/2016 навчальному році, опрацювання інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах. Присутніми було розглянуто результати методичного конкурсу «Кращий національний куточок «Україна – моя Батьківщина», особливості організації розвивального середовища для дітей в дитячому закладі, рекомендації щодо використання навчальної літератури, питання впровадження Концепції національно-патріотичного виховання, презентовані результати роботи районної творчої групи вихователів району.

За підсумками засідання було ухвалено ряд рішень: спланувати роботу районного методичного об’єднання вихователів в 2015/2016 н.р. з урахуванням Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді; довести до відома педагогів дошкільних навчальних закладів методичні рекомендації щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах; створити в рамках районного методичного об‘єднання динамічну групу для створення сайту районного методичного об’єднання вихователів Мелітопольського району; продовжити співпрацю з загальноосвітніми навчальними закладами району щодо безперервності та наступності дошкільної та початкової ланки освіти.