Показати меню

Привітали випускників Нововасилівської «Гармонії»

п’ятниця, 2 Липень 2021, 13:29
ostzvongarm0

1 липня 2021 року – особливий день у житті учнів Нововасилівського навчально-виховного комплексу «Гармонія». Саме в цей день відбулась важлива подія в житті 11-класників – випускний вечір. Це дуже відповідальний етап у їх житті, етап прощання з дитинством, початок самостійного дорослого життя.

З цією важливою подією випускників «Гармонії» привітала заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації Інна Когут. Вона передала вітання від голови райдержадміністрації Ігоря Судакова та побажала випускникам щасливої долі, розвитку, подальших перемог. Висловила слова подяки батькам за любов, турботу і підтримку своїх дітей,  а вчителям – за невтомну працю, непохитну віру у кожного учня, розуміння та підтримку, безцінний багаж знань. Завершуючи виступ, Інна Анатоліїна вручила нагороду заступнику директора з навчально-виховної роботи Лілії Грибеньковій.

ostzvongarm1

ostzvongarm2

Після щирих привітань учні Нововасилівського нвк «Гармонія» отримали атестати, троє випускників нагороджені золотими медалями.

ostzvongarm0

Святковий настрій, приємні емоції, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку, а вже на сході сонця на випускників чекало нове, самостійне, незвідане, доросле життя, повне злетів, падінь та досягнень.