Показати меню

Проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

вівторок, 24 Листопад 2015, 15:48
bezp zhyt

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Журавльова відбулося засідання районної ради з питання безпечної життєдіяльності населення. Участь у заході прийняли представники філії “Мелітопольська дорожньо-експлуатаційна дільниця”, Мелітопольського міського управління м. Мелітополь та Мелітопольського району ДСНС України в Запорізькій області, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації тощо. Під час проведення засідання обговорена ціла низка питань, серед яких:

  • про здійснення заходів підготовки комунальних підприємств району до зими, проведення роботи селищною та сільськими радами щодо попередження травматизму, пов’язаного з ожеледицею.
  • про стан виконання організаційних та практичних заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в навчальних, лікувальних закладах, а також інших об’єктів з масовим перебуванням людей на передодні новорічних свят.
  • про стан пожежної безпеки в навчальних закладах району.
  • про затвердження плану роботи ради з питань безпечної життєдіяльності населення на І півріччя 2016 року.

Крім того, головний інженер філії “Мелітопольська дорожньо-експлуатаційна дільниця” Володимир Щасливий звітував перед присутніми щодо підготовки до експлуатації доріг району в зимовий період.

За результатами обговорення питань порядку денного було рекомендовано посадовим особам, відповідальним за безпеку життєдіяльності населення району вживати всі можливі заходи щодо запобігання травматизму та посилити проведення, через засоби масової інформації, роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил безпеки у побуті та на виробництві.