Показати меню

Проведена координаційна нарада

середа, 7 Квітень 2021, 16:25
koordzbor0

На підставі рішення командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з 7 по 14 квітня 2021 року проводитимуться навчальні збори призначеного складу військових частин територіальної оборони Запорізької області.

З метою підготовки до проведення навчальних зборів була проведена координаційна нарада за участі командувача територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Анатолія Баргилевича, представників Мелітопольського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, фахівців районної державної адміністрації, селищних та сільських голів Мелітопольського району.

koordzbor1 koordzbor2

Розпочала нараду заступник голови районної державної адміністрації Інна Когут із повідомлення про епідемічний стан на території району та виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Інна Анатоліївна закликала голів територіальних громад до особистого контролю за станом рівня захворюваності на COVID-19 та, у разі необхідності, запровадження необхідних карантинних обмежень.

koordzbor3

Продовжилась нарада розглядом питань порядку денного. Так, присутні обговорили питання щодо забезпечення оповіщення та направлення до районних/міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки резервістів та військовозобов’язаних для відбору до участі у навчальних зборах, а також організації проведення медичних оглядів військово-лікарськими комісіями. Крім того, було порушене питання стосовно транспортного забезпечення доставки резервістів та військовозобов’язаних до місць проведення зборів.

За всіма питаннями були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації та доручення щодо організації та проведення зборів.

koordzbor4