Показати меню

Про засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

вівторок, 8 Вересень 2015, 15:46
pog zaborg

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Журавльова в Семенівській сільській раді відбулося виїзне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Під час проведення засідання розглядалися питання стосовно стану погашення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій та сплати страхових внесків до Пенсійного Фонду України, щодо нарахування заробітної плати у розмірі, менше або на рівні мінімального. Також, увага приділялась вирішенню питань стану погашення заборгованості з Єдиного соціального внеску та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

На сьогоднішній день заборгованість з виплати заробітної плати в районі має одне економічно-активне підприємство – філія «Мелітопольська дорожньо-експлуатаційна дільниця», у сумі 693,3 тис. грн.

У ході засідання були заслухані запрошені керівники підприємств-боржників, розглянуті можливості погашення ними заборгованості, а також рекомендовано керівникам цих підприємств вжити всі можливі заходи щодо погашення боргів та недопущення їх утворення в подальшому.