Показати меню

Плануємо заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

понеділок, 23 Листопад 2015, 16:05
plan golod

З метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні та забезпечення належної організації та проведення цьогорічних заходів до вищезазначеної дати, керівництво району, працівники відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації зібралися на нараду для обговорення районних заходів до Дня пам’яті жертв геноциду українського народу.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська ознайомила присутніх із розпорядженням, виданим головою райдержадміністрації Олександром Мангулом, від 17.11.2015 року № 509 «Про заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні».

В ході наради присутніх поінформовано про заплановані районні заходи щодо трагічних подій голодоморів, а саме: напередодні пам’ятного дня заплановано привести до належного естетичного та санітарного стану пам’ятні знаки та місця поховання жертв голодоморів, 28 листопада 2015 року о 16.00 оголосити хвилину мовчання, зупинивши на цей час роботу в установах та організаціях, рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів, провести панахиди за жертвами голодоморів.

Також, в населених пунктах району заплановано проведення мітингів-реквіємів, покладань квітів до пам’ятних знаків, вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання, проведення акції «Запали свічку» тощо.

Крім того, у навчальних закладах району намічено організувати уроки пам’яті, тематичні бесіди, інформаційні години, демонстрацію фільмів, відео- фото- та інших матеріалів про голодомори в Україні, екскурсії до пам’ятних знаків та місць поховання жертв голодоморів, відвідування відповідних експозицій у музеях. У бібліотеках, клубних закладах району здійснити експозиції, виставки документів, книжкові викладки відповідної тематики.

По закінченню наради присутніми були прийняті рішення щодо організації районного заходу, опрацьовано сценарій, вирішено питання дати, часу, місця проведення заходу, узгоджено списки запрошених та виступаючих. Керівникам відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації надані доручення задля належної організації заходів, про виконання яких відповідні особи особисто поінформують голову райдержадміністрації.