Показати меню

Переможців футбольних змагань привітав голова райдержадміністрації

субота, 15 Травень 2021, 22:24
futballkubok0

Футбол — гра, що не має віку, терміну та меж. Футбол — гра, що об’єднує. І сьогодні вона об’єднала укрупнений Мелітопольський район.

На спортивному майданчику с. Костянтинівки пройшов турнір з міні-футболу на Кубок федерації футболу Мелітопольського району.

У турнірі взяли участь 8 команд, які були поділені на 2 групи. За підсумками ігор групової стадії команди, які посіли другі місця в групах, розіграли бронзові нагороди, а саме: Садове – Вознесенка-Агро 4:1.

У фіналі зустрілись команди, які вибороли перші місця в групах. Фінал між командами «ВВМ» та «Чехоград» за напругою та інтригою видався вкрай цікавим. Основний час гри не виявив переможців (3:3). У серії післяматчевих пенальті фортуна виявилась на боці команди із Семенівки (5:4). За підсумками володарем перехідного Кубку федерації футболу Мелітопольського району стала команда «ВВМ» (Семенівка).

Після турніру відбулось урочисте нагородження команд за результатами відкритої першості Мелітопольського району сезону 2020 року. Нагороди за третє місце отримала команда «Чехоград» (Новгородківка), за друге місце – ФК «Вознесенка–Агро», чемпіонами визнано – СК «Костянтинівна».

futballkubok1

futballkubok2

У церемонії нагородження взяв участь голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков, який разом із керівництвом федерації футболу Мелітопольського району вручив переможцям кубки, медалі, грамоти та м’ячі.

futballkubok3

Мелітопольська районна державна адміністрація буде намагатися робити все для розвитку спорту у наших громадах, бо спорт — це сила, витримка та, головне, здоров’я!

futballkubok0