Показати меню

Обговорено питання щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней

п’ятниця, 20 Листопад 2015, 14:44
epiz kom

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Журавльова в райдержадміністрації відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Для участі в обговоренні нагальних питань та прийняття  відповідних рішень були запрошені члени  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, працівники Управління ветеринарної медицини в Мелітопольському районі та керівники районних сільськогосподарських підприємств. Під час проведення засідання начальник Управління ветеринарної медицини в Мелітопольському районі Ірина Грибіненко доповіла про стан епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в Україні та заходи з недопущення занесення її на територію району. Окрім того, Ірина Грибіненко поінформувала присутніх, що африканська чума свиней життю людей не загрожує, проте може завдати непередбачуваних економічних збитків країні.

За результатами проведення засідання комісії було прийнято рішення щодо недопущення занесення і розповсюдження на території Мелітопольського району африканської чуми свиней.