Показати меню

Обговорені питання щодо покращення якості доріг Мелітопольського району

середа, 30 Червень 2021, 17:19
remontdorig0

За участі народного депутата України Сергій Мінько, голови Мелітопольської райдержадміністрації Ігоря Судакова, Мелітопольського міського голови Івана Федорова, голів селищних та сільських рад, керівників дорожніх підприємств обговорені питання щодо ремонту доріг загального користування місцевого та державного значення, а також відновлення автошляхів на території об’єднаного Мелітопольського району.

Учасники наради розглянули плани щодо ремонту доріг Мелітопольського району на 2021 рік, визначили проблемні питання пов’язані з подальшим виконанням робіт та можливі шляхи їх вирішення.

remontdorig1

remontdorig2

За словами Ігоря Судакова, для збільшення обсягів робіт в рамках експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення Мелітопольська районна державна адміністрація готова взяти участь у їх співфінансуванні. Однак, серед першочергових завдань – не тільки відновлення, а і збереження місцевих доріг.

«Попереду багато роботи, та впевнений, що разом ми зможемо зробити більше для комфорту наших мешканців» – зазначив Ігор Ігорович.

remontdorig3

remontdorig4