Показати меню

Мелітопольщину відвідав Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов

четвер, 1 Липень 2021, 22:44
vizministr0

Сьогодні з робочим візитом до м. Мелітополя прибули Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, його заступник Іван Лукеря, голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух та інші представники вищих органі влади. Зустріли їх міський голова Іван Федоров та голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

В ході візиту гості проінспектували інфраструктурні об’єкти, які були капітально відремонтовані та реконструйовані, та на яких ще ведуться будівельні роботи унаслідок плідної співпраці Міністрества розвитку громад та території, Європейського інвестбанку, державних органів та місцевої влади.

vizministr1

vizministr2

Так, були відвідані дитячо-юнацька спортивна школа № 3, пологовий будинок, загальноосвітня школа № 15, інфекційна лікарня, КНП «Територіальне медичне об’єднання» Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги», оздоровчий центр з льодовою ареною та інші.

vizministr3

vizministr4

Підсумовуючи візит до Мелітополя було зазначено, що інфраструктура міста розвивається швидкими темпами, місто набуває європейського вигляду, це сприяє покращенню рівня життя населення Мелітопольщини та підвищує інвестиційний клімат у регіоні.