Показати меню

Матері 9 дітей з Мелітопольського району присвоєно почесне звання «Мати героїня»

четвер, 8 Липень 2021, 12:41
matygeroy0

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України від 07.05.2021 № 188/2021 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно матері 9 дітей, мешканці села Братське Мелітопольського району Малаховій Надії Артурівні.

Родина Малахових дружня, згуртована та трудолюбива, в ній панує мир, взаєморозуміння і злагода. Діти поважають своїх батьків та одне одного.  Подружжя Надії та Петра приділяють належну увагу вихованню та навчанню своїх дітей: 6 хлопчиків та 3 дівчаток, розвивають їх творчі здібності, формують високі духовні і моральні цінності.

matygeroy1

matygeroy2

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Судаков привітав багатодітну мати з присвоєнням почесного звання та вручив нагрудний знак, посвідчення та подарунки.

matygeroy3

matygeroy4

matygeroy5

«Сьогодні, в день родини, я хочу побажати всім батькам сил, терпіння та наснаги. Хай у сім’ях панує мир, злагода, тепло та добробут. І, напевно, одне із моїх головних побажань – хай ваші діти виростуть здоровими та щасливими людьми», – побажав  Ігор Ігорович.

matygeroy6