Показати меню

Керівники району привітали родину з Данило-Іванівки з Міжнародним днем сім’ї

п’ятниця, 14 Травень 2021, 14:12
simditbud

Сьогодні, напередодні Міжнародного дня сім’ї, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков завітав до дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї Зленків. Він ознайомився із умовам проживання дітей, поспілкувався із батьками та малечею, привітав їх зі святом.

Право дитини на сім’ю – це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в родині формується особистість дитини, прищеплюютьсь морально-духовні  цінності, задовольняються щоденні потреби.

Одне з важливих завдань, визначених Президентом України, є забезпечення належних умови для виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейному оточенні, в атмосфері поваги та турботи.

Прикладом позитивного досвіду щодо розвитку сімейних форм виховання в Мелітопольському районі є родина Зленків з с. Данило-Іванівка Новенської територіальної громади. Розпорядження щодо створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї Зленків було підписано головою Мелітопольської районної державної адміністрації Ігорем Судаковим наприкінці квітня поточного року.

Наразі подружжя Антона та Вікторії виховує 7 дітей, 6 з яких – прийомні. Троє дітлахів вже навчаються у школі, інші – дошкільнята. Найстаршій Анастасії нещодавно виповнилось 10, найменшому Матвійчику лише 2. У дружній великій родині панує взаємоповага, підтримка  та  любов. Молодих батьків поєднує безмежна любов до дітей та бажання їм допомогти. Доречи, Антон та Вікторія наймолодші батьки-вихователі в Запорізькій області: голові родини 33, а дружині 27 років.

simditbud2

simditbud1

В ході візиту голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков побажав сімейству затишку, злагоди, достатку, взаємоповаги та порозуміння. Він зазначив, що районна державна адміністрація і надалі буде опікуватися родиною Зленків, надаватиме всіляку допомогу у вирішенні буденних питань. Крім того, Ігор Ігорович висловив сподівання, що Новенська сільська рада також сприятиме розвитку та добробуту цієї великої сім’ї.

Наостанок візиту голова райдержадміністрації вручив родині  подарунки, які дуже порадували малечу.

simditbud3

simditbud4