Показати меню

Капітальний ремонт автодороги Якимівка – Кирилівка добігає завершення

середа, 7 Липень 2021, 16:45
remdoryakir0

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Мелітопольському районі продовжується капітальний ремонт автодороги державного значення Якимівка – Кирилівка, яка веде до Азовського узбережжя.

Роботи з поточного середнього ремонту цієї автодороги розпочаті 1 травня ТОВ «Автомагістраль – Південь». На даному об’єкті задіяно 80 одиниць техніки та 160 робітників, які працюють майже цілодобово. Проте із початком курортного сезону, з метою розвантаження автошляхів, по п’ятницях та неділях у другій половині дня роботи призупиняються.

remdoryakir1

remdoryakir2

Сьогодні голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков разом із виконуючим обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олегом Галичем проінспектував стан виконання ремонтних робіт.

remdoryakir3

У ході огляду автодороги Ігор Ігорович зазначив: «За підтримки голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха дана дорога потрапила до об’єктів програми Президента України «Велике Будівництво». На сьогодні ми бачимо, що виконання робіт затягується у зв’язку з ускладненими погодними умовами, затяжні дощі не дають можливості підряднику виконувати роботи. Проте, дивлячись на темпи робіт, впевнений, що зовсім скоро ми з вами зможемо без перешкод добиратися до моря по дорогам високої якості та комфорту».

Крім того, Ігор Судаков повідомив, що районною державною адміністрацією підготовлено проект районної програми щодо покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Мелітопольського району на 2021 рік. Він виразив сподівання, що вже найближчої сесії депутати районної ради підтримають це рішення.

remdoryakir4