Показати меню

Голову Мелітопольської районної ради обрано

четвер, 26 Листопад 2015, 16:35
vyb gol rad

Ці дні видались дуже напруженими для всього новообраного депутатського корпусу Мелітопольської районної ради, адже вирішувалось головне питання – хто в подальшому очолить Мелітопольську районну раду. На вакантну посаду претендували одразу дві особи: Олександр Мордик (Мелітопольська районна організація Аграрної партії), який був головою районної ради дотепер та представник «Опозиційного блока» Оксана В`юнік.

25 листопада народні обранці таємно голосували тричі, але всі спроби так і не дали результатів, жоден з кандидатів на посаду голови Мелітопольського районної ради не набрав більше 50% голосів.

Сьогодні депутати районної ради сьомого скликання знову зібралися разом в сесійній залі, для вирішення важливого питання не тільки для депутатського корпусу, й для всього району вцілому.

З трибуни лунали безліч аргументів на користь того чи іншого претендента. Слово для виступу взяв і голова райдержадміністрації Олександр Мангул, який закликав депутатів до консолідації та прийняття обдуманого рішення, зазначивши, що Мелітопольський район стоїть на порозі формування та прийняття нового бюджету на 2016 рік, тобто часу для розкачування немає, потрібно плідно та злагоджено працювати.

26 листопада, з п’ятої спроби, депутати все ж прийшли до консенсусу: 18 з них, під час таємного голосування, підтримали кандидатуру Олександра Мордика, обравши його головою Мелітопольської районної ради.

Процедуру обрання заступника голови районної ради перекладено на наступний тиждень. Таким чином, у керма Мелітопольської районної ради залишився Олександр Мордик.