Показати меню

Голова райдержадміністрації проінспектував стан робіт на об’єктах «Великого будівництва»

четвер, 13 Травень 2021, 13:53
velbuddor0

Сьогодні в рамах робочої поїздки голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков разом керівництвом Служби автомобільних доріг Запорізької області та підрядними організаціями ознайомилися із станом проведення ремонтних робіт автошляхів в межах Мелітопольського району, обговорили поточні моменти та проблемні питання.

У Запорізькій області триває ремонт доріг національного значення. Дві з них в Мелітопольському районі. Кошти на ремонт цих ділянок дороги були виділені в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Турецький підрядник «Озалтін» продовжує ремонт на трасі міжнародного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта в межах Мелітопольського району. Ця автомобільна дорога має важливе значення для функціонування та розвитку як Мелітопольщини, так і всієї області.

Одночасно триває ремонт автодороги Якимівка-Кирилівка, яка перетинає трасу М-18 і веде до Азовського узбережжя. За словами голови райдержадміністрації Ігоря Судакова, зовсім скоро напрямок на Кирилівку стане одним з найзавантаженіших на території нашої області із-за великого потоку відпочиваючих. Підготовка до нового туристичного сезону вже йде повним ходом і одним з головних критеріїв розвитку даного краю є покращення транспортного сполучення з курортною Кирилівкою.

velbuddor1

velbuddor3

Капітальний ремонт цієї дороги не проводився близько 20 років. І ось нарешті програма, започаткована Президентом України Володимиром Зеленським, «Велике Будівництво» дала можливість відремонтувати та покращити якість дорожнього покриття нашої Азовської транспортної артерії. Це по-перше, зробить більш комфортним пересування між населеними пунктами жителів району, а по-друге – підвищить туристичну привабливість Азовського регіону.

«Хочу подякувати за участь і відстоювання інтересів нашого краю голові Запорізької облдержадміністрації Олександру Старуху. Саме за його сприяння ці важливі об’єкти потрапили до програми «Велике будівництво». Так як роботи на даному автошляху тільки почалися, а туристичний сезон вже зовсім близько, будемо тримати руку на пульсі та робити все можливе для запобігання транспортних колапсів та створення всіх умов для комфортного пересування Мелітопольським районом», – зазначив Ігор Ігоревич.

velbuddor4

velbuddor2

Слід зазначити, що наразі проводяться роботи із фрезерування існуючого дорожнього покриття автодороги Якимівка-Кирилівка та укладання асфальту. Крім того,  проектом передбачена вирубка порослі, зміцнення узбіч, нанесення дорожньої розмітки та установка дорожніх знаків. Завершити роботи заплановано до початку курортного сезону.