Показати меню

Голова райдержадміністрації Ігор Судаков розповів як випускники району проходитимуть ЗНО

понеділок, 17 Травень 2021, 17:53
zno_rda

За дорученням голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха проведено перевірку підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2021 році для проходження ЗНО зареєструвалося 1405 випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти району (з них – у місті 727, у сільській місцевості – 678).

Для ЗНО обрано усі запропоновані Міністерством предмети: українська мова та література, англійська та німецька мови, історія України, математика, хімія, фізика, біологія, географія.

За словами голови районної державної адміністрації Ігоря Судакова, більшість пунктів тестування знаходяться на базі навчальних закладів міста Мелітополя. Випускники закладів освіти Плодородненської сільської ради будуть проходити тестування в містах Василівка та Енергодар.

Всі заклади освіти, на базі яких функціонуватимуть пункти тестування, забезпечено засобами захисту, необхідними для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання. Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації здійснено закупівлю цих засобів в достатній кількості.

Сума, яку виділено на Запорізьку область для здійснення зазначеної закупівлі, складає – 823,8 тис. грн. Пункти тестування, які розташовані в місті Мелітополі, забезпечено засобами захисту на суму 116,8 тис. грн

Підвезення до пунктів тестування випускників громад здійснюватиметеся шкільними автобусами. У разі виникнення питань чи проблем щодо організації транспорту громади можуть звернутися до райдержадміністрації.

Мелітопольська районна державна адміністрація сприятиме організації та проведення ЗНО та вживатиме невідкладних заходів для вирішення проблемних ситуацій, у разі їх виникнення.