Показати меню

Голова Мелітопольської РДА Ігор Судаков привітав працівників Приазовського національного природного парку з Днем працівника природно-заповідної справи

середа, 7 Липень 2021, 11:18
denroblis0

7 липня – свято тих, хто прагне зберегти природу, свято дбайливих та небайдужих людей, які присвячують цій справі все своє життя, адже заповідна справа є дуже важливим напрямком у збереженні, збагаченні та відтворенні унікальних природних територій України.

Сьогодні голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков завітав до Приазовського національного природного парку, щоб привітати працівників установи з професійним святом.

«З кожним  днем, кожною хвилиною змінюється інфраструктура міста, району, краю, збільшується вплив людини на природу та навколишнє середовище. І саме завдяки вашій роботі, у період технічного прогресу, людству вдається  зберегти ту первинну природу, ті куточки землі, яких не торкаються машини та люди. Саме завдяки вам, майбутні покоління зможуть побачити, відчути та оцінити красу, своєрідність, неповторність і велич природи рідного краю. Сьогодні я хочу побажати вам сил, наснаги та натхнення. Хай ваші справи будуть приречені на успіх, задуми – реалізовуються, а мрії – збуваються.  Миру,  тепла, благополуччя та здоров’я вам і усім вашим рідним», – побажав Ігор Ігорович.

denroblis1

Співробітники природно-заповідної справи вкладають у роботу не тільки свої знання та досвід, а і душу, сприяючи збереженню найцінніших та найчарівніших природних куточків нашого краю.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну участь у природно-заповідній діяльності працівники Парку отримали почесні нагороди від голови райдержадміністрації.

denroblis2

denroblis3