Показати меню

До відома зацікавлених осіб

вівторок, 15 Червень 2021, 10:30
sul ato

Перелік суб’єктів, які надають послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) таких осіб у 2021 році:

  1. ДП «Південь-Курорт Сервіс», санаторій «Орізонт» (67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а).
  2. ТОВ «ОПК ПЛАНЕТА ЗДОРОВ’Я» санаторій «ЖЕНЕВА» (82200, Львівська область, м. Трускавець, вул. Суховоля, 61).
  3. Дочірне підприємство «Санаторій «Моршинкурорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України (82482, Львівська область, м. Моршин, вул. Паркова площа, буд. 3).

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057, зі змінами, направлення для отримання послуг з психологічної реабілітації особам-мешканцям Мелітопольського району, здійснює управління соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації.

Для отримання направлення необхідно звернутися до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної ради відповідної територіальної громади або до адміністратора центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання (перебування) із заявою, до якої надаються такі документи та їх копії:

  • паспорт громадянина України;
  • посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності та члена сім’ї загиблого (померлого);
  • свідоцтво про шлюб, для членів сімей (дружина або чоловік), які мають статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни або постраждалого учасника Революції Гідності;
  • документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або документ про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.