Показати меню

АКТУАЛЬНЕ

Списки ліквідованих установ Мелітопольського району

=================================================

Триває кампанія «Лікар для кожної сім’ї»

849233_l

В Мелітопольському районі майже місяць триває кампанія «Лікар для кожної сім’ї». За цей період понад 10 000 пацієнтів підписали декларації з сільськими лікарями.

Найбільше декларацій підписано в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини сіл Костянтинівка, Новобогданівка, та Семенівка.

У всіх амбулаторіях організовано кабінети для підписання декларацій, розміщені інформаційні плакати, які допомагають пацієнтам зорієнтуватись у виборі лікаря, постійно висвітлюється інформація в засобах масової інформації.

Основа успіху кампанії «Лікар для кожної сім’ї» — відповідальне ставлення до оснащення закладів первинної медичної допомоги. За підтримки місцевої влади медичні заклади району забезпечені всім необхідним для підписання декларацій.

Кожний українець має право на вільний та свідомий вибір лікаря для себе та своєї родини! В Центрі первинної медико-санітарної допомоги ви можете обрати свого лікаря серед 23 лікарів (22 сімейних лікаря, 1 — лікар-терапевт).

Лікарі Мелітопольського району разом із районною владою роблять все можливе, щоб підписати договір з національною службою здоров’я України в першу хвилю — з 02.07.2018.

Інформація про лікарів Центру ПМСД МРР, з якими можна укласти договір про медичне обслуговування

=================================================

Постанова №7 Про реєстрацію депутата районної ради

Звіт з використання коштів виборчого фонду

Про результати виборів депутатів Мирненської селищної ради

2018.04.13 постанови _2-5 двк

2018.04.13 додатки до постанов

Постанова 90 вiд 04.04 реєстр

Реєстр кандидатiв 05.04.

Постанова 3 вiд 26 березня 2018

Постанова 4 вiд 26 березня 2018

Постанова про створення Мирненської селищної виборчої комісії Мелітопольського району Запорізької області

Постанова про утворення виборчих округів по Мирненській селищній виборчій комісії Мелітопольського району Запорізької області

Про внесення змін до Додатку № 1 до Постанови № 1 від 19.03.2018р. про утворення виборчих округів по Мирненській селищній виборчій комісії

=================================================

Про процедуру розгляду та пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації для розміщення сонячних електростанцій

Звіт Мелітопольської районної державної адміністрації про результати роботи за 2017 рік

=================================================

Я маю право на безоплатну правову допомогу

Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

=================================================

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання зі статусом юридичної особи

Памятка змін по податковому кодексу до статту

=================================================

Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь

Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

=================================================

До уваги зацікавлених осіб

Для організації прийому громадян Представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Дємєнєвою Оленою Василівною в облдержадміністрації виділені такі дні та години: перший та третій понеділок місяця з 9:00 до 12:00. Прийом буде проводитися у кабінеті № 104 відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

=================================================

Операція «Первоцвіт-2018»

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Збирання ранньоквітучих диких видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Для збереження видів рослин, занесених до Червоної книги України, Мінприроди України щороку ініціює проведення операції «Первоцвіт», метою якої є запобігання протиправному збиранню та продажу рідкісних видів рослин. До цієї акції залучаються державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, працівники органів Національної поліції, державної лісової охорони, громадськість, засоби масової інформації.

Нагадуємо, за порушення умов зростання рослин, занесених до Червоної книги України, незаконне вилучення з природного середовища, а також порушення умов утримання рослин у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених умовах, що призвело до їх загибелі, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб — від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого (стаття 90 з Кодексу України про адміністративні правопорушення).

=================================================

Про весняно-літню (нерестову) заборону на лов водних біоресурсів

З 1 квітня на водоймах Запорізької області стартує весняно-літня (нерестова) заборона на лов водних біоресурсів. В цей період повністю заборонене промислове рибальство, а любительський лов дозволено за межами нерестовищ на ділянках для любительського рибальства тільки з берега на одну вудку або донну снасть з одним гачком.

Заборона триватиме:

 • на Запорізькому водосховищі — з 01 квітня по 09 червня 2018 року;
 • на Каховському водосховищі — з 10 квітня по 18 червня 2018 року;
 • на річках: в корінних водах — з 01 квітня по 21 травня, в придаткових системах — з 01 квітня по 30 червня 2018 року.

Відповідно до п. 4 ст. 13 Закону України «Про аквакультуру» штучне розведення (відтворення), вирощування об’єктів аквакультури та їх використання, пов’язане з подальшим вселенням у водні об’єкти (їх частини), здійснюються суб’єктами аквакультури за рахунок їх власних коштів, коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів, відповідно до затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері рибного господарства, порядку.

Порядок штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання затверджено Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.07.2012 № 414 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 липня 2017 року за № 1270/21582.

=================================================

До уваги зацікавлених осіб

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua<http://www.ier.com.ua/ua>) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони» (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

 • Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» (Всі деталі за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5868).
 • Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти» (Всі деталі за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5867).
 • Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі охорони здоров’я» (Всі деталі за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5866 )

Дивіться ці та інші грантові конкурси за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce

=================================================

Щодо оптимізації органів Пенсійного фонду України

Останнім часом у медіа просторі поширюється інформація про значне скорочення чи, навіть, ліквідацію органів Пенсійного фонду України. І, зрозуміло, висловлюється стурбованість широкого кола громадян щодо можливості в найближчому майбутньому отримувати якісні пенсійні послуги в органах Фонду.

Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області вважає за необхідне повідомити, що подібна інформація не відповідає дійсності.

Жителі м. Мелітополя та Мелітопольського, Веселівського та Якимівського районів можуть залишатися спокійними: жодного права на отримання якісних пенсійних послуг обмежено не буде.

Втім, перетворення в органах Пенсійного фонду дійсно відбуваються.

Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області,  як і всі органи Пенсійного фонду України, спрямовує свою роботу на безумовне виконання завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, затвердженої Кабінетом Міністрів України.

Частина заходів, визначених Стратегією вже реалізована, інші знаходяться в стадії виконання. Проведено великий обсяг роботи з покращення системи надання пенсійних послуг, зменшення адміністративних видатків, удосконалення технологій адміністрування пенсійної системи тощо. Розпочато реалізацію принципу екстериторіальності обслуговування громадян, впроваджено нові стандарти обслуговування за принципом “єдиного вікна”.

Проведено перший етап оптимізації структури органів Пенсійного фонду. Так, з квітня минулого року в Запорізькій області на базі 25 територіальних управлінь створено та вже працюють 12 об’єднаних.  Від тоді наше управління працює, як об’єднане на м. Мелітополь, Мелітопольський, Веселівський та Якимівський райони. Наші пенсіонери цих змін навіть не помітили, так як на кожній території збереглись існуючі місця обслуговування громадян.

Відповідно до завдань, визначених Стратегією, у поточному році буде розпочата реалізація заходів щодо створення єдиного центру управління в пенсійній системі регіону на обласному рівні, де будуть зосереджені всі адміністративно-управлінські функції: юридична, бухгалтерська, кадрова служба тощо.

Натомість управління буде продовжувати функціонувати, як підрозділи з обслуговування громадян на базі сервісних центрів. Тобто абсолютно не йде річ про ліквідацію сьогоднішніх місць обслуговування.

Більше того: кількість таких підрозділів зростатиме. Вони з’являтимуться там, де мешканцям буде зручніше — у сільських радах, об’єднаних територіальних громадах,  житлових масивах тощо. Додатково буде зростати  кількість віддалених робочих місць та, так званих, агентських пунктів, де можна буде отримати якісні пенсійні послуги. Вони будуть організовуватись на базі підприємств, ЖЕКів, бібліотек тощо.

Подібні перетворення дадуть можливість максимально наблизити пенсійні послуги до громадян, розвантажити черги, у більш стислі терміни обробляти заяви на призначення, перерахунок пенсій тощо. Отже, кожен житель міста чи селища зможе скористатися послугами фахівця Фонду у зручному для нього місці.

Тож головна мета накреслених перетворень — підвищення якості обслуговування громадян, створення комфортних для цього умов з використанням новітніх технологій.

=================================================

Надання безкоштовної правової допомоги населенню

Центром з надання правової допомоги за підтримки Ради громадських організацій при Запорізькій обласній державній адміністрації розпочато програму з надання безкоштовної юридичної допомоги населенню.

В приміщенні Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області (м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 5) проводиться безкоштовний прийом громадян з надання юридичної допомоги з питань захисту майнових та земельних прав, реєстрації рухомого та нерухомого майна, представництва в судах всіх інстанцій у сфері цивільного, господарського та кримінального права.

Графік прийому юристами: кожного вівторка та четверга з 9:00 до 14:00, каб. № 22. За більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (097) 182 64 62, +38 (098) 048 99 02, +38 (066) 738 23 49.

=================================================

До уваги найманих працівників організацій та підприємств м. Мелітополя,  Мелітопольського, Приазовського та  Якимівського районів!

З метою запобігання спробам окремих роботодавців щодо приховування нещасних випадків на виробництві або неналежного стану охорони  праці, що загрожує здоров’ю і життю працюючих осіб та своєчасного інформування Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, у Мелітопольському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з 01.11.2017  започатковано функціонування «телефону довіри» за номером: (0619) 42-67-03.

Зателефонувавши на «телефон довіри» можна повідомити страхових експертів Фонду про порушення вимог безпечних умов праці, отримати безкоштовну консультацію щодо прав та обов’язки працівників, роботодавців у випадках травматизму на виробництві.

Також можна звернутися безпосередньо до Сервісного центру з надання консультаційних послуг з питань профілактики нещасних випадків, охорони праці та соціального страхування, який працює у приміщенні Мелітопольського відділення управління ВД ФСС України у Запорізькій області за адресою: м. Мелітополь вул. Бейбулатова,16. Режим роботи з 8:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 12:45.

================================================

Обережно — сказ!

У зв’язку з напруженою епізоотичною ситуацією щодо сказу тварин, збільшенням бродячих собак та котів в населених пунктах району доцільно знати, що таке  хвороба сказ і як можна її запобігти.

Сказ — особливо небезпечна інфекційна хвороба всіх теплокровних тварин і людини, що характеризується ураженням центральної нервової системи у багатьох випадках з летальними наслідками. Щорічно  від сказу у світі гинуть десятки тисяч людей та мільйони тварин.

На сказ хворіють всі види домашніх та диких тварин. Найбільш чутливі  — лисиці, вовки, коти, собаки, велика рогата худоба. Джерелом збудника є хворі тварини, які виділяють вірус зі слиною.

Розрізняють дві форми епізоотії сказу: міську, при якій головна роль належить безпритульним собакам і котам, та лісову, при якій вірус циркулює серед диких м’ясоїдних тварин.

Зараження свійських тварин відбувається при контакті з хворими представниками дикої фауни, безпритульними собаками та котами. Свійські тварини, як і людина, заражається через укус або при обслинені пошкодженої шкіри чи слизових оболонок.

Збудник не стійкий до високих температур. Низькі температури консервують вірус, температура 60 °С  інактивує вірус за 5–10 хвилин; 70 °С — миттєво; згубно діють дезінфікуючі речовини.

У разі зараження сказом, вірус потрапляє в нервову систему, починає розповсюджуватись по нервовим шляхам, досягає спинного та головного мозку, спричиняючи на фінішній стадії хвороби парези, паралічі та явища енцефаліту. Рухаючись до головного мозку, вірус також вбудовується в слинну залозу та починає виділятися зі слиною за декілька днів (3–5) до появи основних клінічних ознак хвороби сказу.

Інкубаційний період хвороби триває від 10–14 діб до 3 місяців, іноді понад рік і залежить від наступних причин:

 • віку тварин, чим молодша тварина, тим він коротший;
 • ступеню індивідуальної сприйнятливості;
 • характеру укусів (наявність або відсутність нервово-рецепторної зони);
 • глибини укусів та їх кількості;
 • біологічних характеристик вірусу сказу;
 • кількості занесеного вірусу в рану.

У розвитку захворювання розрізняють три стадії. Продромальна стадія (триває 12–72 години) характеризується підвищенням чутливості тварин до шуму, світла, дотику, погіршенням апетиту, порушенням зору та підвищенням температури тіла. Стадії збудження притаманні приступи буйства, люті, розлади чутливості, судоми, параліч жувальних м’язів та м’язів гортані, звуження зіниць, лихоманка. На стадії паралічів знижується та зникає больова чутливість,  порушується робота центрів кровообігу та дихання, температура тіла знижується. Хвороба закінчується летально.

Для профілактики сказу у домашніх тварин застосовують  інактивовані вакцини, для профілактики сказу у сільськогосподарських тварин застосовують живі та інактивовані вакцини, а для проведення ефективної профілактики серед диких тварин застосовують живі вакцини для пероральної імунізації.

У випадку укусу будь-якої тварини необхідно провести місцеву обробку рани, поверхню рани необхідно промити водою з господарським милом або детергентом, а її краї обробити 70 % розчином етилового спирту  або 5 % настойкою йоду. Після місцевої обробки рани треба негайно звернутися до лікаря в травмпункт за місцем проживання, де постраждалому нададуть антирабічну допомогу. Тварину, що вкусила, забивати забороняється, її необхідно ізолювати  та звернутися в державну установу ветеринарної медицини.

Власнику тварин необхідно:

 1. Щороку доставляти собак і котів у державну ветеринарну установу для огляду, імунізації проти сказу і лікувально-профілактичних обробок. Суворо дотримуватись схем вакцинації та ревакцинації.
 2. Обов’язково вакцинувати собак і котів  починаючи з 3-х місячного віку.
 3. Негайно повідомляти заклади охорони здоров’я та ветеринарну службу про випадки укусів або травмування собакою, котом або хижою твариною  людини, свійської чи домашньої тварини, а також доставляти у державну ветеринарну установу собак і котів, які покусали людей чи тварин або заподіяли їм травми, для огляду і карантинування  протягом 10 днів, а покусаних тварин – для огляду і лікування.
 4. Купувати, продавати, брати участь у виставках тварин, а також перевозити в інші населені пункти собак, котів та інших тварин дозволяється при наявності ветеринарного свідоцтва або ветеринарної довідки та ветеринарного паспорту на собаку чи кота з відміткою про імунізацію проти сказу, що проведена не більше 12 місяців і не менше 30 днів до вивозу.
 5. При виїзді за кордон необхідно мати результати дослідження сироватки крові тварин на наявність антитіл до вірусу сказу.
 6. Допускати до полювання тільки щеплених проти сказу собак, про що у мисливців повинні бути відповідні документи.
 7. У випадку загибелі собак, котів або інших тварин негайно повідомляти ветеринарну установу

===============================================

До уваги зацікавлених осіб

tgatuІз набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою. Нормами статті 25 Закону визначено, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має подати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Одним із уповноважених вищих навчальних закладів, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка, відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301, є Таврійський державний агротехнологічний університет.

З порядком реєстрації на участь в атестації та графіком її проведення Ви можете ознайомитись на сайті вищезазначеного університету за посиланням: http://www.tsatu.edu.ua/navchannya/atestacija-z-ukrajinskoji-movy/

===============================================

Захисти рідну землю – підпиши контракт із Збройними Силами України!

arm kontСлужба за контрактом – це:

 1. Грошове забезпечення вже на початку служби – від 7 тисяч гривень, щорічна матеріальна допомога на соціально-побутові потреби та оздоровлення у розмірі місячного грошового утримання (14 зарплат на рік!)
 2. Повне та безкоштовне речове забезпечення
 3. Безкоштовна медична допомога у спеціалізованих медичних закладах для військовослужбовців та членів їх родин
 4. Щорічна оплачувана відпустка від 30 до 45 днів
 5. Можливість отримання першого офіцерського звання навіть для тих, хто не служив в армії
 6. Можливість отримати гідну пенсію (значно вищу, ніж у цивільному секторі), вийти на пенсію за вислугою років
 7. Можливість безкоштовного отримання вищої освіти без відриву від служби
 8. Суспільна повага і дяка захисникам України

За додатковою інформацією звертатись до районних військових комісаріатів або за телефонами:

(061) 764-54-45, (061) 295-23-22, (061) 764-13-54

Дізнатися більше – http://www.mil.gov.ua/contract

===============================================

Повідомлення

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє роботодавцям усіх форм власності, що вищезазначене відділення працює за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь,  вул. Бейбулатова, 16.

У разі нещасного випадку на виробництві інформацію надавати до сектору профілактики виробничого травматизму за телефоном (0619) 42-67-52 (завідувач сектору профілактики виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Ткаченко Володимир Петрович, страховий експерт з охорони праці сектору профілактики виробничого травматизму Лупандіна Олена Петрівна).

Крім того, інженери з охорони праці підприємств можуть отримати консультації з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в консультаційному центрі з охорони праці сектору профілактики  виробничого травматизму.

Сектор профілактики виробничого травматизму Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України рекомендує керівникам підприємств усіх форм власності у разі відрядження працівників інструктувати їх з питань правил поводження на воді, уникнення переохолодження, перегріву, врахування перепадів атмосферного тиску тощо.

===============================================

Перелік об’єктів топоніміки Мелітопольського району, назви яких були змінені відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»

Назва ради

Назва населеного пункту, що підпадає під обмеження Закону

Змінена назва

1

2

3

Промінівська сільська рада С.Совєтське С.Волошкове

 

Населений пункт

Назва вулиці (провулку), що підпадає під обмеження Закону

Змінена назва

1

2

3

Світлодолинська с.р.
с.Світлодолинське Вул. Леніна Вул. Паркова
Вул. Жовтнева Вул. Привокзальна
с.Травневе Вул. Леніна Вул. Травнева
с.Орлово Вул. Радянська Вул. Вишнева
Новенська с.р.
с.Нове Вул. Дзержинського Вул. Березова
Вул. Комсомольська Вул. Молодіжна
Вул. Жовтнева Вул. Дружби
с.Данило-Іванівка Вул. Фрунзе Вул. Зелена
Вул. Свердлова Вул. Садова
Вул. Леніна Вул. Шкільна
с.Зелене Вул. Комсомольська Вул. Нова
вул. Пролетарська Вул. Паркова
с.Садове Вул. Жовтнева Вул. Вишнева
Мордвинівська с.р. Вул. 50 років Жовтня Вул. Центральна
Костянтинівська с.р.
с. Костянтинівка Пров. Ковпака Пров. Парковий
Пров. Калініна Пров. Авіаконструктора Калініна
Вул. Дзержинського Вул. Дружби
Вул. Комсомольська Вул. Незалежності
Вул. Калініна Вул. Укр. авіаконструктора Калініна К.О.
Вул.. Жовтнева Вул. Весняна
Вул. Радянська Вул. Лугова
Вул. Леніна Вул. Головна
Вул. Фрунзе Вул. Центральна
Вул. Щорса Вул. Соборна
Вул. Кірова Вул. Миру
Пров. Щорса Пров. Соборний
Вул. Чапаєва Вул. Зелена
Пров. Калініна Пров. Укр. авіаконструктора Калініна К.О.
Пров. Леніна Пров. Тихий
вул. Піонерська вул. Зарічна
Вул. Пархоменко Вул. Вишнева
Новомиколаївська с.р.
с.Новомиколаївка Вул. Дзержинського Вул. Садова
І-пров. Дзержинського І пров. Садова
ІІ-пров.  Дзержинського ІІ пров. Садова
Вул. Леніна Вул. Миру
І-пров. Леніна І пров. Миру
ІІ-пров Леніна ІІ пров. Миру
Вул. Щорса Вул. Молодіжна
Вул. Чапаєва Вул. Дружби
Вул. О.Островського Вул. Каденюка
Пров. О.Островського Пров. Каденюка
с.Трудове Вул. Кірова Вул. ім. Загноя
Вул. Радянська Вул. Центральна
с.Зеленчук Вул. Щорса Вул. Центральна
Семенівська с.р.
с.Семенівка Вул. Пролетарська Вул. Мелітопольська
Пров. Пролетарський Пров. Мелітопольський
Вул. Жовтнева Вул. Михайлівська
  Вул. Червонофлотська Вул. Дружби
  Пров. Жовтневий Пров. Михайлівський
  Пров. Червонофлотський Пров. Дружби
с.Тамбовка Вул. Леніна Вул. Річна
Вул. Радянська Вул. Весняна
Пров. Радянський Пров. Піщаний
с. Обільне Вул. Щорса Вул. Аграрна
Вул. Чапаєва Вул. Лінейна
Вул. Комсомольська Вул. Молодіжна
Новобогданівська с.р.
с. Новобогданівка Вул. Дзержинського Вул. Весняна
Вул. Калініна Вул. Поштова
Вул. Кірова Вул. Спортивна
Вул. Котовського Вул. Вишнева
Вул. Леніна Вул. Центральна
Вул. Фрунзе Вул. Дружби
Вул. Щорса Вул. Молодіжна
Вул. Чапаєва Вул. Магістральна
Вул. Пархоменко Вул. Ювілейна
Вул. Червоноармійська Вул. Гвардійська
Вул. Карла Маркса Вул. Дніпровська
с.Привільне вул.. Жовтнева Вул. Свободи
с.Відродження вул. Радгоспна Вул. Квіткова
с.Троїцьке вул. Леніна Вул. Миру
Проміннівська с.р.
с.Промінь вул. Кірова Вул. Миру
Новгородківська с.р.
с.Новгородківка вул. Леніна Вул. Центральна
вул. Жовтнева Вул. Широка
с.Високе вул. Леніна Вул. Вишнева
вул. Комсомольська Вул. Садова
вул. Терешкової Вул. Щастя
с.Малий Утлюг вул. Радянська Вул. Миру
с.Маяк вул. Леніна Вул. Центральна
Фруктовська с.р.
с.Долинське Вул. Жовтнева Вул. Широка
Пров. Жовтневий Пров. Вільний
С.Ромашки Вул. Тельмана Вул. Молодіжна
Терпіннівська с.р.
с.Терпіння Вул. Калініна Вул. Яблунева
Вул. Карла Маркса Вул. Дружби
Вул. Чапаєва Вул. Зелена
Вул. Кірова Вул. Миру
Вул. Леніна Вул. Таврійська
Вул. Фрунзе Вул. Успішна
Вул. Жовтнева Вул. Річна
Вул. Радянська Вул. Українська
Вул. Комсомольська Вул. Степна
Вул. Червоноармійська Вул. Піщана
вул. Піонерська Вул. Ювілейна
с.Спаське Вул. Леніна Вул. Вишнева
Пров. Червоноармійський Пров. Криничний
вул. Піонерська Вул. Молодіжна
Вул. Жовтнева Вул. Лугова
Вул. Комсомольська Вул. Миру
с.Зарічне Вул. Комсомольська Вул. Мала
Вул. Радянська Вул. Грушева
с.Федорівка Вул. Калініна Вул. Центральна
Вул. Жовтнева Вул. Шкільна
Вул.. Радянська Вул. Східна
Вул. Кірова Вул. Незалежності
Вул. Фрунзе Вул. Зелена
вул. Піонерська Вул. Степова
с.Північне Вул. Кірова Вул. Миру
Вул. Жовтнева Вул. Дружби
Новопилипівська с.р.
с.Новопилипівка Вул. Луначарського Вул. Лугова
Вул. Леніна Вул. Центральна
Полянівська с.р.
с. Полянівка Пров. Комсомольський Пров. Дружби
с. Мар`ївка Вул. Жовтнева Вул. Сонячна
Вознесенська с.р.
с.Вознесенка Вул. Кірова Вул. Миру
  Вул. Калініна Вул. Шкільна
  Вул. Жовтнева Вул. Дружби
  Вул. 50 років СРСР Вул. Молодіжна
  Вул.. Чапаєва Вул. ім.. Зубенко Г.М.
Мирненська селищна рада
с. Мирне Вул. Леніна Вул. Центральна
Вул. Комсомольська Вул. Миру
Вул. 70-річчя Великого Жовтня Вул. Дружби

=================================================

До уваги!

На сьогодні в області склалася загрозлива ситуація, пов’язана зі збільшенням кількості випадків зловмисного пошкодження та порушення цілісності телекомунікаційних мереж Запорізької філії ПАТ «Укртелеком». Через умисне пошкодження кабельних ліній порушується робота систем зв’язку органів влади і управління, правоохоронних органів, екстрених, служб, підприємств життєзабезпечення в регіоні, без стаціонарного виду зв’язку залишаються жителі області.

З метою запобігання розкраданню телекомунікаційних мереж ПАТ «Укртелеком» оголошена грошова винагорода за надання інформації про крадіїв.

Про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку просимо повідомляти ПАТ «Укртелеком» (тел. (0619) 44-00-02, (061) 225-60-37) та Національну поліцію (тел. 42-66-61, 102).

===============================================

Про недопущення торгівлі забороненим знаряддям лову

ribaВідповідно до вимог статті 52-1 «Про тваринний світ», пункту 47 «Правил торгівлі на ринках» затверджених спільним наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової Адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 № 57/188/84/105 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.03.2002 за № 288/6576, п. 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 № 19 зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 28.04.1999 № 269/3562 для добування об’єктів тваринного світу забороняються виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудок), електрогону, петель, самоловів, самострілів, вибухових речовин, пташиного клею та монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що призначені для промислового лову), а також інших засобів, заборонених законом.

Забороняються знаряддя добування об’єктів тваринного світу, що призводять до калічення диких тварин, їх страждань та масового безконтрольного знищення.

Відповідальність за виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу, та збут незаконно добутої продукції, рекламу та будь-яку іншу діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу передбачена статтею 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

===============================================

Інформація щодо правил безпеки життєдіяльності серед дітей

vazhlyvoДбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях — сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. З початком літнього сезону особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей.

За статистикою Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, лише з початку 2017 року на водних об’єктах загинуло 9 осіб. Вдалось врятувати 93 особи, з них 35 дітей.

Нажаль, чимала кількість пожеж виникає через пустощі дітей з вогнем. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою.

З початку року в Запорізькій області виникло 1546 пожеж, на яких загинуло 40 осіб з них 3 дитини, травмовано 20 осіб, з них 2 дитини. Натомість, завдяки професійним діям підрозділів служби порятунку врятовано 56 осіб, з них 5 дітей.

Шановні батьки!

Пам’ятайте: безпека наших дітей залежить тільки від нас самих!

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити основну проблему людства, збережемо найцінніший скарб — дитяче життя!

Правила поведінки при пожежі:

Треба завжди пам’ятати, що необережне поводження з вогнем може призвести до найбільшої серед бід — пожежі.

Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше — не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 — чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.

Якщо є можливість, то спробуй погасити вогонь засобами, що є під рукою:

 • невеликі джерела пожежі можна гасити мокрою ганчіркою (ударами зверху);
 • не витягай з вогню предмети, що горять — це сприяє поширенню пожежі. Гаси вогонь (водою або піском) із країв до центру;
 • при гасінні пожежі намагайся не відчиняти вікна і двері, бо доступ повітря підсилить вогонь.

Якщо погасити пожежу до прибуття пожежних неможливо, необхідно з іншими мешканцями будинку, не створюючи паніки, вийти на вулицю, використовуючи для цього сходові марші або пожежні драбини між балконами.

 • Покидай приміщення, пригнувшись якнайнижче, адже дим направляється вгору;
 • при пожежі не спускайся у ліфті, бо може відключитися електрика;
 • по можливості змочи якусь тканину, прикрий нею ніс і рот;
 • під час переходів через задимлені ділянки затримуй дихання.

Ознаки отруєння чадним газом:

 • запаморочення;
 • блювота;
 • головний біль;
 • червоний колір обличчя;
 • непритомність.

Перша допомога при отруєнні чадним газом:

 • постраждалого необхідно винести на свіже повітря;
 • негайно викликати машину швидкої медичної допомоги за телефоном 103.

Якщо вогонь палає у коридорі, на сходах тощо, і неможливо вибратися назовні, залишайся у своїй квартирі, щільно зачини двері, затули щілини мокрими ганчірками, повісь ковдру, килим або будь-що інше.

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ «101»!

===============================================

Доступні ліки: як мешканцям Мелітопольського району отримати препарати в аптеках безкоштовно

dostup likyЗ 1 квітня в Україні стартувала нова соціальна програма – компенсація вартості ліків. Відтепер ліки для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму й цукровий діабет II типу можна отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

На реалізацію урядової програми Мелітопольському району виділено з державного бюджету понад 500 тис.грн.

Для участі в програмі було запрошено всі аптечні заклади міста Мелітополя та району. Наразі 6 мереж аптек задекларували свою готовність до співпраці. На аптеках, які приєдналися до програми «Доступні ліки», ви побачите відповідну позначку.

Мешканці Мелітопольського району можуть отримати безкоштовні ліки  в 25 аптечних закладах за адресами:

 1. ПП «Вотан», тел. 44-01-97, адреси:

– с. Фруктове, вул. Молодіжна, 7А

– с. Семенівка, вул. Першотравнева, 92

– м. Мелітополь, вул. Кізіярська. 55

 1. КП «Центральна міська аптека № 171», тел. 6-89-87, адреси:

– м. Мелітополь, вул. Гризодубової, 39

– м. Мелітополь, вул. Університетська, 15

 1. ФОП «Брага Едуард Леонідович», тел. 42-32-00, адреси:

– м. Мелітополь, вул. Гетманська, 129

– м. Мелітополь, вул. Чкалова, 338

– м. Мелітополь, б-р 30 річчя Перемоги, 1

– м. Мелітополь, пр-т Б. Хмельницького, 87

– м. Мелітополь, вул. Героїв України, 48

– м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 388/1

– с. Терпіння,вул. Таврійська, 82

– м. Мелітополь, пр- т 50 річчя Перемоги, 26

– м. Мелітополь, пр-т Б. Хмельницького, 25

– м. Мелітополь, вул. Михайла Грушевського, 21-23

– м. Мелітополь, вул. Гвардійська, 2/3

– м. Мелітополь, пр-т Б. Хмельницького, 69

– м. Мелітополь, пр-т 50 річчя Перемоги, 31

– м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 394

– м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 7

– м. Мелітополь, вул. Фролова, 21

– м. Мелітополь, вул.  Брив-ла-Гайард, 19

 1. ТОВ «Фармацевтична компанія «Фармекс», тел. 44-26-00, адреса: с. Костянтинівка, вул. Головна, 11-1
 2. ФОП Лось Олена Анатоліївна, тел. 44-65-94, адреса: с. Новобогданівка, вул. Спортивна, 2
 3. ТОВ «Реній Фарм», тел. 5-67-88, адреса: м. Мелітополь, пр-т 50 річчя Перемоги, 36/1.

Для того, щоб отримати ліки безкоштовно чи зі знижкою, потрібен рецепт лікаря, виписаний за встановленою формою. У ньому лікар пише не «фірмову» назву ліків, а діючу речовину. В аптеці пацієнту пропонують різні препарати з цією речовиною, і він може обрати безкоштовний або з більшою чи меншою доплатою. Держава компенсує аптеці вартість препарату за найнижчою ціною виробника, який подав заявку на участь у програмі. Такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. А трохи дорожчий препарат, вартість якого не перевищує граничну ціну, можна отримати, доплативши різницю.

Наприклад, ліки, що містять речовину «Аміодарон» від серцево-судинних хвороб, можуть обійтися в 74 грн.(імпортні), у 7-9 грн. або й безкоштовно.

У випадках, якщо в аптеці відсутні ліки, які можна отримати безкоштовно, доведеться зачекати, поки вони надійдуть, або ж звернутися в іншу аптеку. Інформацію про наявність «доступних ліків» можна отримати за вказаними телефонами аптечних мереж.

Якщо пацієнт бажає придбати випробувані ним ліки, не маючи рецепта від свого лікаря, – він може це зробити у будь-якій аптеці. Проте у такому випадку аптека не матиме підстав для того, щоб відпустити даний лікарський засіб безкоштовно або зі знижкою.

Додаткова інформація

Перелік ліків, які можна отримати безкоштовно, без будь-якої доплати. Вартість цих препаратів повністю відшкодовує держава.

СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ:

 • Аміодарон (Amiodarone)
 • Амлодипін (Amlodipine)
 • Атенолол (Atenolol)
 • Верапаміл (Verapamil)
 • Гідрохлортіазид (Hydrochlorothiazide)
 • Спіронолактон (Spironolactone)
 • Фуросемід (Furosemide)
 • Дигоксин (Digoxin)
 • Еналаприл (Enalapril)
 • Ізосорбіду динітрат (Isosorbide dinitrate)
 • Карведілол (Carvedilol)
 • Клопідогрель (Clopidogrel)
 • Метопролол (Metoprolol)
 • Нітрогліцерин (Glyceryl trinitrate)
 • Симвастатин (Simvastatin)
 • Бісопролол (Bisoprolol)

БРОНХІАЛЬНА АСТМА:

 • Беклометазон (Beclometasone)
 • Будесонід (Budesonide)
 • Сальбутамол (Salbutamol)

ДІАБЕТ ІІ ТИПУ:

 • Метформін (Metformin)

Гліклазид (Gliclazide)

=================================================

Шановні мешканці міста та району!

У Мелітопольському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України створені сприятливі умови для прийому жителів різного віку, в тому числі для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Приміщення управління включають основну будівлю та одноповерхову, в якій знаходиться відділ обслуговування громадян. Вони оснащені зручними пандусами і кнопками виклику фахівців для надання необхідної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями. З метою поліпшення доступності до отримання послуг в сфері пенсійного забезпечення, а також спрощення інформування жителів Мелітополя і Мелітопольського району, приділяючи особливу увагу людям з особливими потребами, управлінням впроваджені додаткові засоби дистанційного спілкування.

Отримати усну консультацію у працівників управління Пенсійного фонду з будь-яких питань Ви зможете:

 • за телефоном «гарячої лінії» – 42-08-25;
 • використовуючи комп’ютерною програму “SКYРE” за адресою звернення: skype «melitpfu» (щовівторка та щочетверга з 14.00 до 15.00);
 • звернувшись з питаннями за електронною адресою: e-mail: melitopol@zp.pfu.gov.ua, Ви отримаєте швидку і повну відповідь на своє запитання.

На Веб-сайті управління: www.melitpfu.gov.ua Ви зможете ознайомитися з актуальною інформацією в сфері пенсійного забезпечення.

Успішно функціонує оновлений Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: http://portal.pfu.gov.ua, зареєструвавшись на якому та отримавши електронний цифровий підпис через персональний кабінет, Ви, не виходячи з дому, зможете перевірити свої доходи, отримавши виписку з системи персоніфікованого обліку або пенсійної справи. Крім того, подати заяву на призначення, перерахунок пенсії, а також записатися на прийом, направити запит на підготовку документів на паперових носіях, направити скаргу або звернення, отримати необхідну консультацію (тел. для довідок 44-89-35).

Відділ обслуговування громадян Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області проводить прийом:

з 8-30 до 16-00 понеділок – четвер

з 8-30 до 15-30 п’ятниця

вихідні дні: субота, неділя

обідня перерва з 12-00 до 12-45

за адресою м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва (раніше вул.Крупскої), 2а.

================================================

Мелітопольське управління Державної казначейської служби України Запорізької області для збільшення надходження коштів від оренди державного майна до Державного бюджету України надає інформацію про потенційні об’єкти оренди нерухомого майна, яке знаходиться на балансі управління та може бути передане в оренду  згідно з додатком.

У разі зацікавленості об’єктами оренди за додатковою інформацією просимо звертатись до начальника управління (тел. 44-87-67) та/або до регіонального відділення фонду державного майна України по Запорізькій області: тел.(0612) 2260785, факс (0612) 2242703, вул. Перемоги,50, м. Запоріжжя, 69001.

Перелік об’єктів нерухомого майна

=================================================

Урядова «гаряча лінія»

call-centerУрядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

На даний час короткий номер працює в тестовому режимі.

Також тимчасово працює номер 0 800 507 309.

Для мешканців м. Київ та громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38 (044) 284-19-15.

Працює «гаряча лінія» для підприємців 0 800 503 045

(Режим роботи: у робочі дні з 09-00 до 18-00, у п’ятницю до 17-45, у вихідні, святкові дні та у неробочий час дзвінки на «гарячу лінію» для підприємців за бажанням заявника цілодобово переадресовуються на урядову «гарячу лінію»).

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють спеціалізовані «гарячі лінії»:

– з питань інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;

– з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані «гарячі лінії» за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для мешканців м. Київ та громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

=================================================

До уваги пасажирів!

passПорядок обслуговування пасажирів на автостанціях визначений Законом України «Про автомобільний транспорт» та Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 (зі змінами та доповненнями).

Відповідно до статті 36 Закону України «Про автомобільний транспорт» автостанції надають пасажирам  послуги, пов’язані з їх проїздом автобусними маршрутами загального користування. За надання обов’язкових послуг автостанцій з осіб, які придбавають проїзні квитки, стягують автостанційний збір, що входить до вартості квитка.

До обов’язкових послуг, що повинні надаватися автостанціями пасажирам, належать:

-продаж квитків;

-користування приміщеннями для чекання поїздки, облаштованими місцями для сидіння;

-можливість користування громадськими вбиральнями;

-інформування щодо розкладу руху автобусів та вартості поїздки.

=================================================

До відома мешканців району

KadastrНа офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі “Публічна кадастрова карта”) працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить