Показати меню

Вакансії та порядок проведення конкурсу

Увага конкурс!

Мелітопольська районна державна адміністрація Запорізької області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби:

головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

Особа, яка претендує на посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації повинна мати: вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра або бакалавра, без вимог до досвіду роботи.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою.

Іспит та відбір кандидатів на зайняття вакантної посади буде проводитись Конкурсною комісією Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, буд. 5.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії державного органу, в якому проводиться конкурс, документи згідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби:

— копію паспорта громадянина України;

— письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

— письмову заяву, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

— копію (копії) документа (документів) про освіту;

— оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

— заповнену особову картку встановленого зразка  (форма П-2ДС);

— електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Кінцевий термін прийому документів: 24 квітня 2018 року до 17:00.

З додатковою інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна ознайомитися за телефонами: (0619) 42 76 47; (0619) 43 12 06 та на офіційному сайті НАДС у розділі Вакансії державної служби.

 

Про результати конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту

Результати конкурсу на посаду провідного спеціаліста відділу прийняття рішень

Результати конкурсу на посаду спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення