Показати меню

Вітання голови районної державної адміністрації Володимира Цапа з Днем Конституції України і Днем молоді

субота, 27 Червень 2020, 23:57
den konst

Шановні мешканці району!

Щиро вітаю вас із Днем Конституції України і Днем молоді!

В ніч з четверга 27 червня на п’ятницю 28 червня 1996 року у стінах Верховної Ради, під час запеклих дискусійних баталій, народилася Конституція України. Вона стала наріжним каменем нашої державності, довгостроковим правовим фундаментом, основою політично-правової системи країни.

В цілому Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Традиційно в останню неділю червня українці відзначають День молоді. Безперечно, серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, приймає свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

З нагоди Дня Конституції і Дня молоді закликаю вас вірити у краще майбутнє України. Усім нам бажаю міцного здоров’я, а молоді – успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, аби втілити в життя все до чого Ви прагнете!

 

Голова районної державної адміністрації              Володимир Цап