Показати меню

Вітання голови райдержадміністрації Сергія Селевича з нагоди визволення населених пунктів Мелітопольського району!

четвер, 19 Вересень 2019, 12:00
den-vyzv-ray

Починаючи з третьої декади вересня та впродовж жовтня 1943 року всі населені пункти Мелітопольського району були повністю визволені від німецько-фашистських загарбників.

Визволення Мелітопольщини було важливим етапом розгрому фашистських військ, бо саме тут відбувалися найзапекліші бої. Наші війська утримали наступ ворога та захищали весь південь України від коричневої чуми. Перемога стала можливою завдяки значному напруженню сил народу, мужності та відданості борців з окупантами, плідній співпраці фронту і тилу.

Відтоді, щороку восени, мешканці району святкують річниці визволення своїх населених пунктів: величають героїв, вшановують пам’ять тих, хто заради миру віддав своє життя, хто здобував та зустрічав Перемогу.

Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди знаменних дат. Сердечно бажаю Вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, щастя й удачі, нових досягнень на благо вашої малої Батьківщини, благополуччя й упевненості у завтрашньому дні.

Нехай у душі кожного з вас живе віра у світле майбутнє, а життєві сили й оптимізм допомагають вам переборювати негаразди.