Показати меню

Вітання голови райдержадміністрації Сергія Селевича з нагоди Всесвітнього дня донора крові

середа, 13 Червень 2018, 11:56
donor-day

Добровільна здача крові — це почесна і благородна справа, адже саме донори ціною своєї власної крові рятують життя іншим, часто, навіть незнайомим людям. Донор дарує можливість одужання, ще один день народження, ще один шанс на життя.

З кожним роком українці все активніше починають здавати кров. Мешканці району також активно долучаються до цієї благородної та почесної справи. Левова частка донорів — медичні працівники, бо саме вони, як ніхто інший, усвідомлюють користь від донорства, розуміють проблему дефіциту донорської крові.

Щороку 14 червня в Україні традиційно відзначається Всесвітній день донора крові.

Шановні донори, вітаємо всіх вас зі святом! Велика вдячність вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини — найвища цінність, а порятунок його — найвища честь для тих, хто долучається до цього. Бажаємо вам добра, благополуччя і миру, будьте завжди здорові та горді за те, що подарували життя іншій людині.

Пропонуємо всім долучатися до донорства, адже набуття цього статусу є свідченням відповідального ставлення до свого здоров’я, активної життєвої позиції та можливості принесення користі суспільству!