Показати меню

Привітання з Днем Соборності України

середа, 22 Січень 2020, 16:37
sobornist

22 січня 1919 року — дата, яка увійшла до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. День, який дає нам привід замислитися над тим, якого майбутнього ми хочемо. Саме тоді на площі перед Київською Софією українцям дали шанс сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу у соборній державі: урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Саме ця подія стала підґрунтям для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Шановні мешканці Мелітопольського району! Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України! Бажаємо миру та злагоди, міцного здоров’я та сімейного щастя, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Впевнені, що лише в єдності ми зробимо Мелітопольський район економічно потужним, розвиненим і духовно багатим, а соборну Україну — могутньою державою, де кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено. Зі святом!