Показати меню

Привітання голови Мелітопольської районної державної адміністрації Володимира Цапа з Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

п’ятниця, 8 Травень 2020, 17:47
den pobedy

Шановні ветерани та жителі району!

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій мають нагадувати про страшну катастрофу і бути застереженням, що не можна розв’язувати будь-які міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією, анексією. Війна – це не лише зброя та військові дії, не лише геополітика, військова стратегія і тактика, а й мільйони людських долей, виживання протягом років у надважких умовах. У День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед подвигом героїв за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

Перемога у Другій світовій війні — це символ честі та слави наших дідів і прадідів, які мужньо стали на захист рідної землі. Їхня стійкість, відвага, героїзм і самовідданість на полях битв і на трудовому фронті — істинний приклад патріотизму для нас і майбутніх поколінь. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Бажаємо вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!