Показати меню

План заходів райдержадміністрації

ПЛАН ЗАХОДІВ

районної державної адміністрації з 27.01.2020 р. по 02.02.2020 р.

№ з/п

Заходи

Час проведення

Місце проведення

Кільк. присутніх

Відповідальний за проведення

Понеділок 27 січня
1. Виїзний особистий прийом громадян виконуючим обов’язки голови районної державної адміністрації 9:00 — 12:00 Астраханська с. р. Станчевська О. В.
Вівторок 28 січня
2. Засідання організаційного комітету з питань підготовки до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 10:00 мала зала засідань 16 осіб Станчевська О. В.   Берегович І. В.
Середа 29 січня
3. Засідання районної спостережної комісії 10:00 мала зала засідань 12 осіб Станчевська О. В.   Масаликіна Д. А.
Четвер 30 січня
4. Засідання районної комісії з питань соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 8:30 УСЗН каб. № 1 13 осіб Станчевська О. В.   Узунова С. Ю.
5. Засідання районної комісії з вирішення питань, пов’язаних із призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, наданням житлових субсидій, пільг населенню у виняткових випадках 8:45 УСЗН каб. № 1 14 осіб Станчевська О. В.   Хассай Л. В.
6. Рейд з метою перевірки умов утримання та проживання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, проживають в сім’ях опікунів, піклувальників і прийомних сім’ях 10:00 територія району Сліпченко С. В.       Шемет Л. Ю.
7. Засідання комісії ТЕБ та НС 11:00 мала зала засідань 30 осіб Здоріченко А. В.     Халіман Г. В.
П’ятниця 31 січня
8. Нарада з керівниками медичних закладів району 9:00 каб. № 24 7 осіб Станчевська О. В.
9. Проведення прямої «гарячої» телефонної лінії керівником апарату районної державної адміністрації 9:00 — 10:00 каб. № 16 Берегович І. В.
10. Оперативна нарада з начальниками відділів апарату районної державної адміністрації 13:00 каб. № 16 7 осіб Берегович І. В.

Інші заходи

№ з/п

Заходи

Дата та час проведення

Місце проведення

Кільк. присутніх

Відповідальний за проведення

1. Першість МР ДЮСШ з вільної боротьби 25.01.2020 10:00 ТДАТУ ім. Д. Моторного 11 осіб Коротков С. С.
2. Інформаційний портал до Дня пам’яті жертв Голокосту «6 мільйонів у таборах смерті» 27.01.2020 10:00 Вознесенський СБК 30 осіб Бурган Н. І.
3. Година шани «Не маємо право забути!» 27.01.2020 12:00 Новомиколаївський СБК 150 осіб Ніколенко І. Б.
4. Історичне віконце «Сказати хочу стільки та мовчу, я в пам’яті запалюю свічу» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту) 27.01.2020 12:30 Новомиколаївська б/ф № 12 15 осіб Остапенко О. В.
5. Історичне віконце «Сказати хочу стільки та мовчу, я в пам’яті запалюю свічу» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту) 27.01.2020 13:00 Терпіннівська б/ф № 8 14 осіб Качанова Л. А.
6. Літературно-музична композиція «Спогади страшних часів» 27.01.2020 15:00 Мирненський СБК 25 осіб Гасан Ю. І.
7. Бесіда «Гірка пам’ять Голокосту» 27.01.2020 Данило-Іванівський СБК 15 осіб Дмитровська В. М.
8. Історичне читання «Нам шлях в майбутнє вкажуть Крути» (до дня пам’яті Героїв Крут) 28.01.2020 13:00 Терпіннівська б/ф № 30 10 осіб Куніцина Т. І.
9. Історичне читання «Пам’ятай про Крути» (до дня пам’яті Героїв Крут) 28.01.2020 13:00 Костянтинівська б/ф № 29 12 осіб Колісніченко Н. Г.
10. Бесіда «Трагедія під Крутами» 28.01.2020 14:00 Тамбовський СК 15 осіб Зіялдінова А. М.
11. Година пам’яті до Дня пам’яті героїв Крут «В єдності сила народна» 29.01.2020 10:00 Трудівський СК 35 осіб Капшук О. В.
12. Інформаційна година «Червоний терор під Крутами» 29.01.2020 10:00 Федорівський СК 10 осіб Гридасова Т. І.
13. Історичне читання «Нам шлях в майбутнє вкажуть Крути» (до дня пам’яті Героїв Крут) 29.01.2020 11:30 Астраханська б/ф № 1 12 осіб Буякова І. В.
14. Бесіда «Бій під Крутами» 29.01.2020 12:00 Тихонівський СК 15 осіб Кунаєва О. П.
15. Історичне читання «Пам’ятай про Крути» (до дня пам’яті Героїв Крут) 29.01.2020 12:30 ДБ 15 осіб Ольховська Г. А.
16. Година пам’яті до Дня пам’яті героїв Крут «Під Крутами вірні сини віддали життя, як герої» 29.01.2020 13:00 Семенівський СБК (на базі ЗШ) 100 осіб Володіна І. М.
17. Бесіда до Дня пам’яті героїв Крут «Бій за державу 1917-1921 років: розвідки, спомини, документи» 29.01.2020 16:00 Новенський СК 20 осіб Копил Н. В.
18. Зональні змагання з баскетболу в залік районної Спартакіади школярів 31.01.2020 9:00 відповідно до наказу 70 осіб Максак О. В.
19. Захід у світлиці «Рушник на кілочку — хата у віночку» 31.01.2020 14:00 Тихонівський СК 20 осіб Кунаєва О. П.