Показати меню

План заходів райдержадміністрації

ПЛАН ЗАХОДІВ

районної державної адміністрації

на тиждень з 24.04.2017 р. по 30.04.2017 р.

№ з/п

Заходи

Час проведення

Місце проведення

Кількість присутніх

Відповідальний за проведення

1

2

3

4

5

6

Понеділок 24 квітня
1. Засідання журі районного етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду «Джерело батьківських знань» (педагоги-дошкільники) 9:00 БДЮТ 7 осіб Безбородих Т. М.    Кралічек О. Й.
2. Проведення прямої «гарячої» телефонної лінії заступника голови райдержадміністрації 9:00 – 10:00 каб. № 24 Станчевська О. В.
3. Виїзний особистий прийом громадян заступника голови районної державної адміністрації 13:00 – 16:00 Новенська с. р. Станчевська О. В.
Вівторок 25 квітня
4. Оперативна нарада першого заступника голови райдержадміністрації з начальниками підпорядкованих управлінь та відділів 8:00 каб. № 22 6 осіб Журавльов В. А.
5. Виїзне засідання районної психолого-медико-педагогічної консультації (у скороченому складі) 9:00 ДНЗ «Сонечко»  Терпіннівської с. р. 2 особи Безбородих Т. М.    Куцевалова Н. В
6. Засідання  районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я 9:00 БДЮТ 30 осіб Безбородих Т. М.    Назаренко М. І.
7. Виїзна перевірка стану охорони праці та протипожежної безпеки в господарствах району 10:00 ФГ «Мрія-1991» 8 осіб Данченко М. В.        Борисов М. В.
Середа 26 квітня
8. Нарада щодо призову громадян на строкову та контрактну військову службу в Збройних Силах України 8:30 каб. № 22 8 осіб Журавльов В. А.
9. Особистий прийом громадян першого заступника голови райдержадміністрації 9:00 – 12:00 каб. № 22 Журавльов В. А.
10. Районні змагання з легкої атлетики в залік Спартакіади школярів 2016/2017 навчального року 9:00 Стадіон села Терпіння 150 осіб Безбородих Т. М.    Максак О. В.
11. Виїзне засідання районної психолого-медико-педагогічної консультації (у скороченому складі) 9:00 ДНЗ «Орля»  Новопилипівської с. р. 2 особи Безбородих Т. М.    Куцевалова Н. В.
12. Семінар районного методичного об’єднання  вчителів російської мови та зарубіжної літератури 9:00 Фруктовська ЗШ І-ІІІ ст. 20 осіб Безбородих Т. М.    Стуліна Ж. М.
13. Засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів 9:30 ДНЗ «Веселка» Новгородківської с. р. 16 осіб Безбородих Т. М.    Кралічек О. Й.
14. Районний захід, присвячений 31-й річниці Чорнобильської трагедії: літературно-музична композиція «Долгое эхо Чернобыля» 10:00 велика зала засідань 100 осіб Станчевська О. В.    Фатєєва Н. Г.            Макруха К. Л.
15. Вечір-реквієм «Минуле живе, доки його пам’ятають» 15:00 Мирненський СБК 40 осіб Фатєєва Н. Г.            Гасан Ю. І.
16. Година-спомин «Чорним лихом, чорним смутком в ніч квітневу став Чорнобиль» 15:30 центральна районна бібліотека 15 осіб Фатєєва Н. Г.            Толстеньова О. Є.
17. Інформаційні години, бесіди, тематичні вечори, присвячені 31-й річниці Чорнобильської трагедії протягом дня сільські клубні заклади Фатєєва Н. Г.            Директори СБК, завідуючі СК
Четвер 27 квітня
18. Засідання інтерактивної школи творчого завуча 2016/2017 9:00 Семенівська ЗШ І-ІІІ ст. 40 осіб Безбородих Т. М.     Карташова М. Є.
19. Постійно діючий семінар педагогів-організаторів шкільного дозвілля 9:00 БДЮТ 16 осіб Безбородих Т. М.    Назаренко О. В.
20. Засідання творчої групи бібліотекарів 9:30 Костянтинівське НВО № 1 «Таврія» 7 осіб Безбородих Т. М.     Баша О. М.
21. Рейд з метою перевірки умов утримання та проживання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, проживають в сім’ях опікунів, піклувальників і прийомних сім’ях, та з метою попередження правопорушень, бездоглядності, безпритульності дітей району 10:00 Новенська с. р. ШкуркоТ. О.            ШеметЛ. Ю.
22. Літературно-музичний вечір «Сто годин щастя» (засідання клубу «Надія» ) 11:00 центральна районна бібліотека 25 осіб Фатєєва Н. Г.            Сечена Н. М.
23. Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 14:00 мала зала засідань 28 осіб Станчевська О. В.    Макруха К. Л.
24. Інструктивно-методична нарада працівників районного методичного кабінету 15:00 відділ освіти МРДА ЗО 12 осіб Безбородих Т. М.    Карташова М. Є.
П‘ятниця 28 квітня
25. Районний туристичний зліт 8:00 спортивна база с. Тамбовка 80 осіб Безбородих Т. М.    Максак О. В.
26. Єдиний день цивільного захисту 8:00 ЗНЗ, ДНЗ району Безбородих Т. М.     Горєва Н. М.             Керівники ЗНЗ, ДНЗ
27. Особистий прийом громадян керівника апарату райдержадміністрації 9:00 – 12:00 каб. № 16 Орловський С. Ю.
28. Контроль за роботою Новомиколаївського блокпосту та проведенням робіт по реконструкції очисних споруд с. Фруктове 13:00 – 15:45 Новомиколаївська с. р., Фруктовська с. р. Журавльов В. А.
29. Засідання робочої групи щодо розрахунків сільгосппідприємств за оренду земельних паїв 14:00 каб. № 45 5 осіб Данченко М. В.        Панкратова Л. Г.
30. Оперативна нарада з начальниками відділів апарату райдержадміністрації 14:00 каб. № 16 8 осіб Орловський С. Ю.
31. Перший  районний фестиваль молодіжної творчості «Тріумф – Fest» 16:00 Терпіннівський СБК 400 осіб Фатєєва Н. Г.            Дубовик С. Г.