Показати меню

Звітні збори ветеранів району

четвер, 7 Лютий 2019, 15:21
veteran0

За участі заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна та голови районної державної адміністрації Сергія Селевича відбулися звітні збори громадської організації «Мелітопольська районна організація ветеранів війни, праці та дітей війни».

На початку заходу до учасників зборів звернувся Сергій Селевич. Він розповів про реалізацію реформ на місцевому рівні, окремо зупинився на змінах в системі охорони здоров’я та запровадженні нових державних програм в системі початкової освіти. Поінформував про роботу райдержадміністрації з цих питань,  акцентувавши увагу на планах щодо розвитку Мелітопольського району.

veteran5 veteran1

Продовжився захід виступом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. він акцентував увагу на основних напрямках соціально-економічного розвитку Запорізької області, а також відповів на численні питання ветеранів, які стосувалися пільгового зубопротезування, виплати пенсій, монетизації субсидій, роботи Ощадбанку та відділень Укрпошти в сільській місцевості та основних принципах децентралізації.

veteran2

Наостанок Едуард Гугнін привітав з днем народження Людмилу Пузакову, яка багато років працювала в органах державної виконавчої влади і зробила вагомий внесок у розвиток Мелітопольського району.

veteran3

Після виступів гостей голова організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова розпочала збори. У своїй доповіді вона звітувала про проведену роботу, яка спрямована на поліпшення соціального захисту людей похилого віку, зокрема, в питаннях пенсійного, медичного та побутового забезпечення.

veteran4

Після звіту відбулось обговорення питань діяльності організації та шляхів поліпшення її роботи.