Показати меню

Звернення голови районної державної адміністрації Олександра Мангула до представників політичних партій, громадських організацій, депутатів місцевих рад усіх рівнів

п’ятниця, 5 Травень 2017, 13:20
nar pravoohor

Шановні земляки!

Незабаром в країні відзначатиметься особливе свято — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для усіх поколінь цей день є особливим: у ньому присутня як радість великої перемоги, так і гіркота втрат.

Ця перемога дісталася нам надто дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших громадян. Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та мільйони скалічених життів йшов наш народ до великої перемоги. У серці кожного українця живе пам’ять про мужніх і незламних визволителів, про їх героїзм в ім’я свого народу та рідної землі, а сама війна назавжди залишиться незагоєною раною нашої пам’яті.

На жаль, навіть на цій святій темі деякі «діячі» прагнуть зробити політичний піар, маніпулюють свідомістю людей, відводячи увагу від головного — належного  вшанування наших сивочолих героїв-визволителів.

З кожним роком учасників війни 1939—1945 років стає все менше. І сьогодні, поки вони поруч з нами, ми повинні охопити турботою кожного героя та  надати їм належну шану.

Сьогодні, напередодні травневих свят,  я звертаюся до представників усіх осередків політичних партій, громадських організацій та депутатів усіх рівнів: давайте відмовимося від політизації свята, а натомість максимально об’єднаймо наші зусилля для гідного вшанування пам’яті загиблих та можливості подякувати живим захисникам. Приділимо увагу кожному учаснику бойових дій Другої Світової війни. Подаруємо визволителям тепло наших сердець, надамо адресну допомогу, максимально охопимо їх своєю увагою та спілкуванням. І нехай кожен ветеран та учасник бойових дій відчує радість перемоги, повагу та шану оточуючих.

Забудьмо про політичні амбіції та зосередимося на належному вшануванні наших ветеранів!